Все, що ви хотіли дізнатися про Яндекс.Новини та Пошук по блогах

17 червня 2009, 19:17

Вчора відбулася зустріч з керівниками сервісів Яндекс.Новини (Лев Гершензон і Тетяна Ісаєва) та Пошук по блогах (Антон Волнухін і Роман Іванов), на яку ми запросили наших партнерів, журналістів і блогерів. Багато говорили про технології та принципи роботи сервісів, взаємодію з партнерами, про те, як ми визначаємо головні теми новин та блогів і формуємо рейтинги, про перспективи розвитку сервісів Яндекс.Новини та Пошук по блогах. Також ми поділилися проблемами, з якими стикаємось в роботі.

Всім учасникам хочемо подякувати за цікаву дискусію і запитання після презентацій та в кулуарах. Такі обговорення завжди додають корисних ідей для роздумів :)

Для тих, хто не зміг потрапити на зустріч, ми викладемо відеозапис в кінці наступного тижня. А поки що можна передивитися презентації Яндекс.Новин та Пошуку по блогах. До речі, учасники вели живу трансляцію в Твітері, яку можна знайти за тегом #YaNewsBlogs. Не даремно ж Твітер продемонстрував в Україні зростання у дев'ять разів за півроку :) Про це і про багато інших фактів з життя української блогосфери розповів наприкінці зустрічі Антон Волнухін.

Дуже хочеться довідатися про враження учасників – чи була для вас ця зустріч цікавою та корисною? Пишіть в коментарі та залишайте посилання на свої фото, якщо ви фотографували. До зв'язку!


Оксана Мандрика, Яндекс.Новини та Пошук по блогах Яндекса

3 коментарі
Дуже хочеться довідатися про враження учасників – чи була для вас ця зустріч цікавою та корисною? Пишіть в коментарі та залишайте посилання на свої фото, якщо ви фотографували. До зв'язку! ??????????????????????????
Рыбальченко Роман
21 cічня 2016, 05:52
Спасибо, я написал свой отчёт о семинаре Яндекса. До встречи в Одессе!
рада, что понравилось :)