Відкриваємо Південно-Західну залізницю

Минулого року ми запустили розклад приміських поїздів Одеської та Придніпровської залізниць. Сьогодні  до них додалися електрички Південно-Західної залізниці, які йдуть територією Київської, Вінницької, Житомирської, Чернігівської, Сумської, Хмельницької та частково Рівненської, Чернівецької, Черкаської, Полтавської і Тернопільської областей.

Якщо ви збираєтеся, наприклад, з Києва у Ніжин, з Козятина у Жмеринку або з Житомира в Новоград-Волинський, можете знайти на Розкладах відповідну електричку, дізнатися час відправлення та прибуття, а також зупинки в дорозі.


Можна навіть побачити  весь  маршрут  на карті та подивитися на «Паровозиках», де йде поїзд саме зараз.  

Вам не потрібно турбуватися про зміни в розкладі – сервіс  враховує їх усі та обов'язково повідомить про скасовані поїзди.

Власники мобільних телефонів можуть подивитися розклад  на m.ya.ru/rasp, а власники  iPhone — завантажити безкоштовну програму Електрички, за допомогою якої можна отримувати актуальну інформацію безпосередньо на ходу.

Інформацію про розклад електричок надає наш партнер — Південно-Західна залізниця України. Катерина Савіна та команда Яндекс.Розкладів

Щасливої дороги!