Новий формат – конференція в Одесі

Думаю, читачі цього блогу знають, що Яндекс регулярно проводить та бере участь у семінарах, які присвячені інтернет-рекламі. На цей рік у нас теж заплановано чимало заходів і один із пунктів – проведення семінару в Одесі. Можливо, хтось і раніше чув, що цю зустріч ми хочемо провести трохи особливо – все ж таки домашній семінар і хотілося б якось розширити і навіть, не побоюся цього слова, поглибити традиційну програму, зробити її трохи професійнішою – коротше, думок і бажань у нас вистачало.

І ось ми їх реалізували – відкриваємо реєстрацію на конференцію "Інтернет-реклама за нових умов", яка пройде в Одесі 17 липня.

Ми запрошуємо на конференцію всі агентства та маркетологів, які співпрацюють із Яндексом, людей, які цікавляться або працюють з інтернет-рекламою, взагалі всіх, хто має відношення до маркетингу. Ми сподіваємося побачити на конференції наших колег з інших порталів і, власне, від деяких з них вже отримали згоду приїхати. 

Програма конференції майже повністю не повторює наші традиційні семінари – переважна більшість доповідей замінені круглими столами на професійні теми. Практично, єдине, що залишилося від традиційної програми – вступна доповідь про Яндекс, але й тут вона буде не такою, як завжди, оскільки вперше про Яндекс розповідатиме Аркадій Волож.

До речі, є ще одна спільна риса зі звичайним нашим семінаром – участь у конференції безкоштовна. Достатньо лише зареєструватися та прийти/приїхати. І отримати безліч корисних вражень і приємних знань.

Приходьте, чекаємо на вас!

2 коментарі
Спасибо за приглашение! Надеюсь, что увидимся в Одессе-маме ;)
Мы-то будем. Вот тока вопрос, когда отчаливать.. Семинар закончится в 18-00. А наш поезд на Крым вечером тоже. Ночевать никто не приглашает, так што времени на бокал пива минимум. :)))))))