Нові розв'язки Києва на Яндекс.Картах. Що змінилося?

У кінці минулого року в Києві були здані в експлуатацію декілька транспортних розв'язок: Московська площа, з'їзд із Гаванського мосту, з'їзд із Дарницького мосту на правому березі.
Подивитися, як організований ними рух, тепер можна і на Яндекс.Картах у шарі "Розв'язки".

Щоб дізнатися, чи вплинув запуск нових розв'язок на дорожню ситуацію у відповідних районах, звернемося до архіву Яндекс.Пробок.

Гаванський міст
23 жовтня минулого року було відкрито автомобільний рух естакадою на вулиці Набережно-Хрещатицькій і Новому Гаванському мості в сторону Подолу та центру.

 

До цього водіям, що прямували в ранкові години з Оболоні та Троєщини в центр, доводилося об'їжджати цю ділянку вулицею Електриків. Як наслідок, на вулиці Електриків і на Набережно-Луговій щоранку утворювалися затори та ускладнення. Після відкриття мосту в обох напрямках аналітичний центр Яндекс.Пробки зафіксував, що рух на зазначених вище вулицях значно полегшився.

 

 

Московська площа
Розв'язку на Московській площі запускали в два етапи. 5 листопада відкрилася естакада, а через півтора місяця – 17 грудня – розв'язку відкрили повністю, з усіма з'їздами.


 


Відкриття естакади відразу привело до істотного поліпшення дорожньої ситуації в цьому районі – машини безперешкодно стали проїжджати як із проспекту 40-річчя Жовтня на бульвар Дружби Народів, так і у зворотний бік.
Ну а якщо порівняти ранкову годину пік 27 жовтня (до відкриття розв'язки) з цим же часом доби, але 22 грудня (після повного відкриття розв'язки), легко помітити, що поняття "Московська площа" та "затори" перестали бути синонімами.

 

 

Дарницький міст
17 грудня у напрямку правого берега було відкрито рух Дарницьким мостом.


 

Цей запуск, за даними Яндекс.Пробок, не дав однозначного поліпшення – завантаженість сусідніх мостів, Патона та Південного, залишилася на колишньому рівні. Зате в ранкову годину пік почав утворюватися затор на Наддніпрянському шосе – від з'їзду з нового мосту до бульвару Дружби Народів (до відкриття руху мостом особливих ускладнень у цьому районі не спостерігалося).

 

Така ситуація швидше за все пов'язана з тим, що до потоку машин на Набережній тепер приєднуються автомобілі, які з'їжджають з Дарницького мосту, а також із відсутністю розвороту безпосередньо на з'їзді.

 

Бажаємо усім водіям гарного настрою та вільних доріг

Василина Вдовіна та Денис Ткаліч, уважно стежимо за змінами на дорогах столиці