Internet Explorer 9 з пошуком Яндекса – гарно, швидко та зручно

Вчора компанія «Майкрософт» оголосила про вихід фінальної, дев'ятої, версії браузера Internet Explorer. Відразу попередимо – він підтримується не всіма версіями операційної системи Windows, а тільки Vista і 7. І саме для «сімки» призначена значна частина нововведень. Дев'ята версія значно відрізняється в плані дизайну від своїх попередників. Вона гранично мінімалістична. Це рішення допоможе зосередитися саме на перегляді веб-сторінок.Одна з головних новинок браузера – прикріплені сайти, тобто можливість прикріпити сайт безпосередньо до панелі задач у Windows 7 – щоб переходити до нього будь-якої миті. Зараз це реалізовано для Яндекс.Пошти - перетягніть вкладку з Яндекс.Поштою на панель задач. На ній з’явиться піктограма:Червона стрічка на піктограмі означатимиме, що вам надійшла нова пошта.Клік правою кнопкою миші на піктограмі відкриває меню з заголовками останніх листів і найпоширенішими функціями Пошти. Тож тепер написати листа, перевірити пошту абощо можна просто з робочого столу.
Користувачів браузера, як і раніше, захищає SmartScreen – спеціальний фільтр, який блокує віруси, спроби крадіжки паролів та інші мережеві загрози, що робить вашу роботу в інтернеті значно безпечнішою.

І, звичайно, браузер став швидший, стабільніший і технологічніший. Він включає апаратне прискорення під час завантаження відео і графіки, підтримує HTML5 та ізолює вкладку, на якій стався збій.

У версії з пошуком Яндекса вас чекають додаткові можливості – це швидкий пошук з підказками, інформер листів у Пошті, актуальна інформація про погоду та пробки і швидкий доступ до інших сервісів Яндекса.

Оцінити красу нового браузера ви можете вже зараз, завантаживши версію з пошуком Яндекса.

Встановіть Internet Explorer 9 з пошуком Яндекса