Заходи за участю Яндекса – травень 2011 (оновлено)

Цього місяця нас можна зустріти на таких заходах:

  • 19-20 травня ми, як завжди, візьмемо участь у щорічній конференції «Інтернет-маркетинг в Україні». У перший день заходу Микола Шестаков розкаже про інтеграцію бізнесів та інтернету, а наступного дня Сергій Петренко візьме участь у майстер-класі з контекстної реклами для інтернет-агенцій. Крім того, протягом заходу працюватиме стенд першої контекстної допомоги Яндекса, де ви зможете отримати безкоштовну консультацію наших спеціалістів з питань створення та ведення рекламних кампаній в Яндекс.Директі. Участь у конференції платна.
  • 21 травня у Львові, на Lviv Ecommerce Forum, виступить Галина Вітюк із докладною доповіддю про Яндекс.Маркет. Зокрема, вона розкаже, навіщо користувачі приходять на Маркет і як вони можуть обирати на ньому товари, як магазин може підключитися до Маркету, а також розповість про статистику відвідувачів, рейтинги магазинів і відгуки. Участь платна; щоб отримати 10%-ву знижку, скористайтеся промокодом YDX050.
  • 27 травня ми знов у Львові - проводимо практичний семінар "Рекламні можливості Яндекса". Участь безкоштовна, проте потрібно зареєструватися.
  • 28 травня у Києві відбудеться Я.Суботник, присвячений розробці інтерфейсів. Для участі в суботнику потрібна реєстрація. Подивитися програму можете на сторінці Я.Суботників.

Список може доповнюватися, тож слідкуйте за оновленнями.

До зустрічі у травні!

Група маркетингу Яндекс.Україна