Схеми Кам'янця-Подільського, Іллічівська та багато інших місцевих оновлень на Яндекс.Картах

На Яндекс.Картах сьогодні з’явилися докладні схеми ще двох українських міст – Іллічівська та Кам'янця-Подільського. Тепер, якщо ви збираєтеся відвідати фортецю у Кам'янці або плануєте відпочинок в Іллічівську, ви не загубитеся, якщо заздалегідь сплануєте маршрут на Яндекс.Картах у вебі або скористаєтеся мобільною програмою.

Сьогодні ж українські Карти зазнали й інших змін – гадаємо, ви легко помітите їх на картах своїх міст.
Загалом, з моменту останнього оновлення карти України ми отримали багато повідомлень від наших активних користувачів про знайдені помилки та недоліки. У поточному оновленні ми постаралися врахувати всі зауваження користувачів, які отримали через форму «Сообщить об ошибке» до січня цього року. Зауваження, що надійшли пізніше, обов’язково будуть виправлені або враховані в наступному релізі Карт.

Головні зміни торкнулися назв вулиць, номерів будівель, розташування об’єктів, помилок у прокладанні маршрутів, пов’язаних з однобічним рухом.

Так, на карті Києва тепер можна прокладати маршрути через нові розв'язки: Московська площа, Гаванський міст, Дарницький міст.А на картах Києва та Харкова з’явилися нещодавно відкриті станціі метрополітену:Від усієї команди хочемо ще раз подякувати тим, хто доповідає нам про знайдені недоліки на картах через форму «Сообщение об ошибке» (нагадуємо – вона розташована ліворуч від карти, в нижньому блоці посилань).

Стежте за новинами про життя українських Яндекс.Карт в нашому блозі. Далі буде!

Василина Вдовіна та команда Яндекс.Карт, чекаємо на ваші відгуки і надалі

4 коментарі

Стежим а вжеш )


Так а толку следить, все более или менее адекватные производители карт уже все развязки повыпускали, а яндекс вот так с киевом подвел, в режиме спутника фотки до сих пор не  соответствуют хоть приблизительно реальности, московская площать почему то ещё строится...

А дарницкий мост? блин ну пользуюсь яндексом только чтобы речку переехать, дальше и без ничего или с навителом прекрасно доеду, но дарницкий мост... спасибо хоть сейчас добавили..

Владимир Чернов
21 cічня 2016, 05:18

А не слабо взять нормальные карты с www.gis-center.com

Тогда вышлите мне в почту подробности про ваши карты.