Мобільні Яндекс.Карти та «Київстар» — безкоштовний трафік для абонентів (оновлено)

Сьогодні спільно з компанією «Київстар», провідним українським оператором мобільного зв'язку, запускаємо акцію — безкоштовний інтернет у мобільних Картах. Це означає, що ви можете шукати адреси та організації, спостерігати за заторами, прокладати маршрути і при цьому не платити за трафік у програмі.Щоб взяти участь в акції, необхідно бути абонентом «Київстар» і завантажити останню версію мобільних Яндекс.Карт. Зробити це можна різними способами: зайти на промо-сторінку, набрати в мобільному браузері адресу m.ya.ru/ymm/ks, відсканувати QR-код або зателефонувати на короткий номер *224# зі свого мобільного. Дізнатися, що ви завантажили «правильну» версію Яндекс.Карт, дуже просто — під час запуску на карті має з'явитися логотип оператора.Акція триватиме до 1 вересня.

Незначна оплата тільки за підключення до A-GPS і DNS-серверів (такі, на жаль, особливості мобільного інтернету). Детальніше про це можна прочитати в Допомозі.

Програма з безкоштовним трафіком доступна на платформах Android, Windows Mobile, Symbian і Java, найближчим часом з’явиться версія для iPhone.

Якщо у вас виникнуть питання під час використання спільної версії — ставте їх у нашому Клубі мобільних Яндекс.Карт, ми обов'язково відповімо.

UPD від 7 червня: вже доступна версія і для iPhone/iPad.

Слава Баранський та велика команда тих, хто робить мобільні Яндекс.Карти

17 коментарів

ОГО Мобильный бы сюда еще прикрутить - с бесплатным роумингом от Киевстара, Яндекс.Карты были бы очень удобны на любом коммуникаторе.

Пока акция доступна только для абонентов Киевстар, надеюсь что это не станет помехой.

Жаль, что это касается только новых версий Яндекс.Карт. Если вы, как я, используете телефон, которые не тянет карты выше версии 3,46 - то оплата снимается, как и раньше.

Да, нужна только самая последняя версия карт. Попробуйте Tiny Java-версию мобильных Яндекс.Карт. Загрузите ее с мобильного по адресу m.ya.ru/ymm/ks

Та пробовал, не ставится. (

Опишите проблему.

При попытке открыть скачанный jar-файл на телефоне (LG GX200) получаю сообщение "ошибка установки".

Вы скачивали его через интернет с телефона? Если нет, то сделайте это с сайта m.ya.ru/ymm/ks — загрузка приложения не тарифицируется.

Тот же результат. Ошибка вылетает сразу же при попытке открытия.

http://feedback.yandex.ru/?from=mobile чем детальнее опишите, тем проще будет решить эту проблему.
І на тому дякую)
:)

На абонентов диджус распространяется? :)

Учитывая, что это виртуальный оператор на сети «Киевстар», то да ;-)
Да

А на абонентов Билайн это распространяется?

Вроде как теперь это одно с Киевстаром...

Билайн и Киевстар еще не закончили объединение, поэтому в данном случае лучше уточнять непосредственно у оператора.