Практичний семінар Яндекса в Києві, 1-2 жовтня

Щороку ми проводимо в Києві дводенний практичний семінар «Рекламні можливості Яндекса». На ньому ми збираємо тих, хто працює з інтернет-рекламою або хоче цьому навчитися – маркетологів, веб-менеджерів, співробітників рекламних агентств, а також всіх, хто цікавиться сучасними рекламними технологіями в онлайні. Цього року семінар відбудеться 1-2 жовтня у бізнес-центрі «Парус».

Ключове слово у назві семінару – практичний: наші слухачі навчаться працювати із системою контекстної реклами Яндекс.Директ, складати рекламні оголошення та підбирати для них ключові слова, відслідковувати ефективність реклами, проаналізують приклади успішних та провальних рекламних кампаній в інтернеті. Протягом семінару пройде кілька майстер-класів від Євгена Ломізе та Антона Попова, тож якщо уважно слухати викладачів, за два дні можна перетворитися на майстра контекстної реклами.

Наприкінці семінару всі слухачі отримають дипломи учасників. Ті ж, хто бажає підтвердити своє знання рекламних інструментів Яндекса, зможуть пройти тестування та за умови успішної здачі отримати відповідні сертифікати.

Участь у семінарі – платна, але до 16 вересня можна отримати приємну знижку. Також передбачено спеціальні умови участі для авторизованих та регіональних партнерів Яндекса з продажу реклами (детальніші умови – на сторінці заходу). Тож реєструйтеся на семінар, а ми будемо щиро раді вас бачити у жовтні!


Наталія Журавльова, група маркетингу