Запрошуємо на екскурсію панорамами Кам'янця-Подільського

Сьогодні хочемо запросити вас на екскурсію в одне із стародавніх міст України – Кам'янець-Подільський. Їхати нікуди не треба, здійснити прогулянку можна безпосередньо за комп'ютером – на панорамах Яндекс.Карт.

Нашу подорож пропонуємо розпочати з головної міської визначної пам'ятки – старовинної фортеці, перші будівлі якої відносяться до XI-XII століть (обов'язково зазирніть усередину).


Далі Турецьким мостом не поспішаючи перейдемо на півострів, утворений скелястим каньйоном річки Смотрич, де розташовано "Старе місто" – стародавній історико-культурний комплекс, оголошений державним історико-архітектурним заповідником.

Праворуч за напрямком руху побачите Тринітарський костел. Він був побудований ченцями ордену тринітаріїв, які спеціалізувалися на викупі невільників із турецького полону.
Далі, повернувши на Старобульварну вулицю, неспішним кроком дійдемо до міської ратуші. До речі, вона вважається найстарішою ратушею в Україні.


"Проклікавши" кілька кварталів, підійдемо до Троїцької церкви. Хто б міг уявити, що колись у ній розташовувалася мечеть?

Блукаючи павутиною старовинних вуличок, можна вийти до Вірменського собору, спуститися до річки повз Польську браму або просто піднятися на сусідній пагорб, щоб насолодитися панорамою міста.


Впевнена, що прогулянка панорамами Кам'янця-Подільського принесе вам безліч цікавих відкриттів та яскравих вражень.

P.S. Нагадаємо, що Кам'янець-Подільський – далеко не перше українське місто, для якого працює сервіс "Панорами вулиць" на Яндекс.Картах. Ось повний список міст, якими можна гуляти хоч зараз.
Зовсім нещодавно, 5 квітня, панорами з'явилися ще для 12 міст України, у тому числі для Прип'яті.

Василина Вдовіна та команда Яндекс.Карт, штурмуємо фортецю