Яндекс візьме участь у конференції «Бізнес інтернет-магазинів і онлайн-сервісів»

Продовжуємо інформувати вас про заходи, в яких найближчим часом братимемо участь. Цього разу мова піде про конференцію «Бізнес інтернет-магазинів і онлайн-сервісів», яка відбудеться в Києві 27 жовтня. Одним з її учасників традиційно є Яндекс.

Це найбільша в Україні спеціалізована конференція, присвячена електронній комерції. Організатор заходу компанія OWOX запросила до участі представників провідних інтернет-компаній, платіжних систем, інтернет-магазинів та онлайн-сервісів.

На конференції Яндекс представить Сергій Петренко. Він розповість про систему контролю якості магазинів у Яндекс.Маркеті, типові помилки інтернет-магазинів та про те, як їх уникнути.

До речі, цього року у кожного охочого була можливість запропонувати власну доповідь без попереднього узгодження з організаторами. Вирішувати «долю» спікера будуть відвідувачі, які можуть проголосувати за ту доповідь, яку вони хотіли б почути. Для участі у голосуванні необхідно зареєструватися на сайті конференції.

Якщо ви вирішили відкрити свій онлайн-бізнес, але не знаєте з чого почати, то радимо завітати на конференцію. Це хороший шанс отримати відповіді на актуальні запитання та започаткувати корисні ділові стосунки. Не пропустіть нагоду, кількість місць, як заявляють організатори, обмежена (участь у конференції платна).


Команда Яндекс.Україна