Шукаємо організації на Яндекс.Картах Києва

Орієнтуватися в Києві за допомогою Яндекс.Карт стало ще зручніше. Відтепер ви можете знайти не лише потрібну вулицю та адресу, а й необхідну вам організацію, як у межах міста, так і у визначеному вами районі (біля станції метро, поблизу вулиці чи вибраного будинку).

Ви шукаєте, де випити кави біля станції метро «Контрактова площа», найближчу аптеку на Ленінградській площі чи затіяли ремонт і бажаєте купити необхідні будматеріали в районі проспекту Науки - скористайтеся посиланням «Пошук організацій» на Яндекс.Картах. У полі  «Що» вкажіть вид діяльності або назву організації, а у полі «Де» -  місце на карті, поблизу якого ви хочете знайти об'єкт.

Крім того, скориставшись інструментом «Інформація», ви можете клікнути на будівлю, що вас цікавить, та отримати довідку про організації (назва, контактні телефони, сайт), що в ній знаходяться.

А перейшовши за посиланням «Пошукати поруч», ви отримаєте інформацію про організації, розташовані поблизу.

Якщо ви хочете, щоб інформація про вашу фірму також відображалася в результатах «Пошуку організацій» на карті, скористайтеся формою «Додати організацію».

Сьогодні на Яндекс.Картах доступна інформація про організації міста Києва. За появою баз підприємств для інших українських міст слідкуйте в нашому блозі.


Василіна Вдовіна, консультую щодо карт

4 коментарі
Рыбальченко Роман
21 cічня 2016, 05:51
На странице http://adresa.yandex.ru/add.xml нету полей регионов для Украины.
На данный момент для добавления организации из Украины поле "Регион" нужно оставлять пустым. Страну необходимо указать при заполнении поля "Адрес". Для уточнения расположения организации (страна и регион), вы также можете сделать пометку в поле "Дополнительная информация и предложения".
Рыбальченко Роман
21 cічня 2016, 05:51
Спасибо. А сколько по времени занимает рассмотрение заявки?
Рыбальченко Роман
21 cічня 2016, 05:51
И, кстати, http://adresa.yandex.ru/regions.xml тут нет Украины тоже.