Розклад осінніх заходів в Яндекс.Календарі

Ось і пройшло літо, яке в Україні було переповнене купою подій на тему інтернет-маркетингу – нашою конференцією в Одесі, фестивалями Marketing Jazz та Remarketing, численними семінарами. Настала осінь – час прохолодних, комфортних умов для роботи і, як наслідок, традиційного пожвавлення активності.

Складаючи плани, ми раптом збагнули, що навіть для простого відслідковування розкладу семінарів та конференцій цієї осені знадобиться чимало зусиль, тож вирішили скористатися для планування сервісом Яндекс.Календар:

Яндекс.Календарь

Календар наших заходів вийшов насиченим. Ми хочемо, щоб кожна із представлених у ньому подій була корисною та відвідуваною, тому зробили наш календар доступним усім бажаючим. Ви можете підписатися на нього за допомогою RSS, а також в будь-якій програмі чи сервісі, що підтримують формат iCal, і оперативно бачитимете всі оновлення розкладу подій.

Розклад заходів Яндекса можна імпортувати і до власного Яндекс.Календаря. Щоб зробити це, зайдіть на http://calendar.yandex.ru, авторизуйтеся (якщо ви ще не зробили цього) та клікніть в лівій частині сторінки на посиланні «Імпорт». У вікні, що з’явиться на екрані, введіть iCal-адресу календаря та натисніть кнопку «Импортировать».  Після цього ви отримаєте можливість налаштувати автоматичні повідомлення про заходи через email або SMS. А якщо клікнути в календарі на адресі місця, де відбуватиметься подія, ви одразу ж побачите його на Яндекс.Картах.

Перша з подій, представлених у календарі, відбудеться вже завтра. Слідкуйте за оновленнями.