Пересадки в київському метро – тепер без зайвих рухів

Користувачі мобільної програми Яндекс.Метро знають, що вона вміє розраховувати маршрут і час на поїздку між двома будь-якими станціями.

Тепер прорахувати свої переміщення в київській підземці можна ще точніше. Яндекс.Метро покаже, в котрий вагон краще сісти, щоб першим потрапити на ескалатор переходу. Також воно знає, з якого боку розташовані виходи в місто на станціях.

Наприклад, якщо хочете доїхати з «Лук'янівської» на «Лівобережну», заходьте в перший вагон − тоді відразу після виходу на «Золотих воротах» потрапите на ескалатор, який перекине вас на «Театральну». А там можна сісти або в перший, або в останній вагон − на «Лівобережній» виходи є з обох сторін платформи.

З довідником від Яндекс.Метро ви точно будете найпунктуальнішим

Щоб нова функціональність з’явилась у вашому телефоні (вона доступна для iOS і Android), оновіть програму або завантажте нову версію Яндекс.Метро на http://mobile.yandex.ru/metro/.

Мобільні любителі метро з Яндекса

4 коментарі
А можно сделать на Яндекс.Картах Киева самые "залетный места", там где обычно пасутся менты. Типа: "Внимание! Можешь поленять на 500 грн.". Бывает или знак обычно где-то в ж... или вообще нет или дорогая такая, что просто никак. Это бы могло сэкономить хорошее бабло, особенно когда штрафы опять хотят поднять ;)
А для джавы клиента такое реализуем?

В настоящий момент реализовано для iOS и Android. Для Java реализовывать такой функционал планов нет.

Жалько. Ну много ж еще явы, много. На два порядка больше, чем ыфонов и андроидов