Знайомтеся - київські розв'язки на Яндекс.Картах

«Як до вас проїхати? Ага, тобто мені потрібно повернути з Наддніпрянського шосе на Інженерну. Ой, а куди повертати?! Тут цих з'їздів… ААААА!!! Ну ось, знов заплуталася»

Тепер розібратися в хитросплетіннях київських доріг допоможуть інтерактивні дорожні розв'язки на Яндекс.Картах. Вони підкажуть, як краще проїхати з Новокостянтинівськой на вул. Олени Теліги або як не пропустити потрібний з'їзд із Броварського проспекту в районі метро «Лівобережна».

На панелі інструментів карти Києва з'явилася кнопка «Показать на карте». Натисніть її та виберіть «Развязки». Сині значки із закрученою стрілкою вкажуть на місця розташування понад 50 розв'язок (за необхідності збільшіть масштаб карти).

Натисніть на значок потрібної розв’язки та ознайомтеся з детальною схемою доріг. Щоб визначитися із маршрутом проїзду, послідовно вкажіть в інтерактивному вікні розв'язки бажані напрями в'їзду та виїзду, клікаючи на сірі стрілки. Побудована зелена лінія вкаже вам правильну дорогу. Щоб змінити маршрут, натисніть на кнопку «Сбросить» і задайте нові початкову та кінцеву точки.

Ви визначилися з маршрутом, але побоюєтеся, що не запам'ятаєте, який саме поворот вам потрібний? Надрукуйте схему та візьміть із собою.

Сподіваюся, що тепер поворот із Наддніпрянського шосе на вулицю Інженерну не викличе жодних складнощів

Василіна Вдовіна, водій-початківець

10 коментарів
да, теперь осталось только ноут под стекло вставить - и все станет на свои места.
или распечатать схему проезда  ;)
Это все прекрасно. :) Но когда на "Яндекс Картах" появятся наименования улиц українськой мовою? :) 
Мы над этим работаем, поверьте. Если вы читаете наш блог, то узнаете об этом в числе первых :)
Развязка на Выдубичах шикарна!
Меня в ней больше всего впечатляет разворот по Надднепрянскому шоссе))
Согласен. А еще печально отсутствие возможности развернуться на Саперно-слободской.
Да уж, это известный прокол киевских дорогостроителей.
(в надежде) Может, так задумано? Ну, допустим, разворот был до или будет после развязки.
Развернуться можно в районе ул. Киквидзе на правом берегу или уже на левом, в районе метро "Славутич"  (по-другому никак)