Портрети київських будинків на Яндекс.Картах

Сьогодні база фотографій Києва на Яндекс.Картах «погладшала» на 31 тисячу фото.

Відтепер, знайшовши потрібну будівлю, поряд з іншою інформацією про неї (список установ у ній, відстань до метро тощо) ви у більшості випадків побачите її фото. А іноді й не одне.Ці знімки знадобляться вам, коли треба знайти незнайоме місце, пояснити, як дістатися до вашого будинку чи офісу друзям, колегам або кур’єру. Якщо ви шукаєте нове помешкання, фото будинків допоможуть вам одразу ж відсіяти «несимпатичні» пропозиції.

Нагадаємо, що подивитися на будівлі та оглянути місцевість поряд ви можете також за допомогою панорам. Звісно, якщо вони існують для потрібного вам місця.

Ви помітили, що якась будівля досі «без портрета» або у вашій колекції є кращі її знімки? Беріть ініціативу у свої руки і додавайте нові фото. Для цього переходьте за посиланням «додати фото» у віконці з описом будинку (докладніше про це читайте в «Допомозі»).

До речі, сьогоднішні тисячі фотографій були люб’язно надані нашим партнером – компанією PROMAP.

Якщо ви маєте велику базу геоприв’язаних фотографій будинків у вашому місті чи по всій Україні, ми запрошуємо опублікувати їх на Яндекс.Картах. Звісно ж, країна знатиме своїх героїв – поряд із кожним фото буде посилання на ваш сайт. 

Докладніше про всі умови читайте на сторінці з описом партнерської програми.Команда Яндекс.Карт, пішли на фотополювання