Нові розв'язки: як ними їхати і чи стало легше

Останні кілька місяців київські водії, затамувавши подих, чекали на дві нові розв’язки: біля метро «Дніпро» та біля Дарницького мосту (усі з’їзди та заїзди з правого берега). Нарешті, під фанфари і синьо-жовті прапори – бо в День Незалежності, 24 серпня – їх відкрили.

Відсьогодні вивчити, як же рухатися цими розв’язками, можна і на Яндекс.Картах. У меню «Показати на карті» активуйте шар «Розв'язки», а потім натисніть на синю позначку поруч із розв’язкою, яка вас цікавить.

Ось так виглядає, наприклад, розворот на мості Метро:

А ось так нехитро можна заїхати на Дарницький міст зі сторони Набережного шосе:


Якщо порівняти поточну ситуацію в районі ст. м. «Дніпро» з кінцем серпня минулого року, коли столиця майже «стояла», то заторів стало значно менше.

Це особливо стосується ранкових годин пік. Так, після відкриття руху новою розв’язкою істотних заторів як на мосту Метро, так і на під'їзді до нього (на Броварському проспекті в сторону правого берега) досі не було. Після того, як прибрали світлофор біля ст. м. «Дніпро» на Набережному шосе, не утворюється тягучка і під мостом у напрямку Подолу, оскільки рух тепер ніщо не зупиняє.

Водночас, у вечірні години пік затори все ще утворюються перед заїздом на міст Метро на Набережному шосе і на Дніпровському спуску. Це тому, що потік охочих потрапити на лівий берег не здатен втиснутись у два вузькі ряди.

Що ж до розв’язки біля Дарницького мосту, то зарано стверджувати, що її відкриття розвантажило прилеглі вулиці. Треба дочекатися, доки столиця остаточно повернеться з літньої відпустки.

Загалом, «заторна» ситуація у місті поки що сприятлива (середній бал заторів у світлий час доби не перевищує 2,7), навіть у «найгарячіший» час усіма мостами можна проїхати вільно.

Отже, справжнє випробування для нових розв'язок ще попереду, за їх успіхами стежте на Яндекс.Заторах.


Василина Вдовіна та команда Яндекс.Карт