Школа Яндекса в Україні: початок

Школа аналізу даних розпочала свою роботу. Цього року Яндекс, окрім груп у Росії, набрав одну в Білорусі та дві групи – в Україні (ми оголошували про початок набору наприкінці червня). Отже, маємо 24 студенти в Києві, ще 11 – у Харкові. А навчатимуться вони за двома спеціальностями - «Аналіз даних» і Computer Science.

Цьогоріч в ШАД надійшла величезна кількість заявок (близько 7 на місце), тому відбір ми проводили особливо ретельно. У Москві були абітурієнти, які розв’язували задачки для вступу понад 7 годин поспіль! А в Києві була студентка, яка достроково і без підказок розв’язала всі завдання, а це абсолютний рекорд за рівнем підготовки.

Багато співбесід з українцями ми проводили через Skype. Дехто з кандидатів потім ділився враженнями в блогах, тому нам постійно доводилося вигадувати нові задачки – старі миттю опинялися в інтернеті.

Хлопці й дівчата, крім очних лекцій від українських викладачів, слухатимуть відеолекції від зарубіжних професорів. Навчання триватиме 2 роки, після чого (або навіть у процесі навчання) студенти зможуть стажуватися в Яндексі, під керівництвом наших розробників та своїх «шкільних» викладачів.

Перша лекція ШАД у Києві


Побажаємо студентам ясного розуму та невичерпної допитливості,

Артем Бабенко, адміністрація ШАД

3 коментарі
Повезло де кому)

Будут ли в Киеве подготовительные курсы для желающих поступить на следующий год?

На ближайший год таких планов нет, возможно, такие курсы появятся в будущем.