Цілодобове кафе з італійською кухнею? Легко!

Часом усім нам хочеться чогось особливого: американської кухні, але щоб у кафе було і дитяче меню, або італійської ― з пісними стравами, або млинців і суші одночасно. Щоб кожен користувач міг знайти на Яндекс.Картах саме те, чого йому забаглося, ми зробили на сервісі систему уточнень-фільтрів для пошуку організацій за ознаками. Наприкінці літа її запустили в Москві та Санкт-Петербурзі, зараз ― у Києві, і ми продовжуємо розширювати географію.

Для початку ми додали фільтри для кафе (20 кухонь світу, спеціальні меню, наявність wi-fi, караоке і багато іншого) та аптек (робота цілодобово, наявність доставки, гомеопатичних препаратів тощо). Уточнення з’являються під пошуковим рядком, коли користувач задає загальний запит:


Утім, конкретизувати пошук тепер можна і вручну. Яндекс.Карти навчилися розуміти формулювання, наприклад, «кафе з італійською кухнею, вегетаріанським меню і wi-fi» та «цілодобові соціальні аптеки» (наразі тільки російською мовою).

Для відповіді на такі детальні запити ми використовуємо дані з Довідника організацій. До речі, якщо ви ― власник бізнесу і чекаєте на своїх покупців та відвідувачів, ми запрошуємо вас повніше розкривати інформацію про себе під час додавання або редагування своєї організації.


P.S.  Довідник організацій стає повнішим: нещодавно ми додали понад 10 тис. організацій у Луцьку, Рівному та Чернігові, значно поповнили бази Києва та області, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Львова, Одеси, Полтави та Сум. Зараз пошук знає близько 250 тис. організацій в Україні.


Команда Карт і Пошуку,
може, на каву?

3 коментарі

В мобильные карты будет подобное обновление?

Уже сейчас для Киева вы можете в мобильном приложении  задать запросы, например, "круглосуточная аптека" или "кафе с wifi" и получить на них релевантные ответы.

може і на каву)