Півфінал студентського чемпіонату світу серед програмістів

Мабуть, небагато в Україні людей, які б не знали про проведення у нас чемпіонату Європи з футболу. А от чи знаєте ви, що у Вінниці минулого тижня відбувся інший вагомий чемпіонат ― півфінал студентської Першості світу з програмування АСМ-ІСРС? До речі, в Україні такі змагання проводилися вперше за всю історію чемпіонату.

З 12 по 16 жовтня за звання кращих у Південно-Східній Європі змагалися 77 команд з 7 країн: Болгарії, Македонії, Молдови, Румунії, Сербії, Туреччини та України.

Яндекс небайдужий до талановитої молоді, тому традиційно підтримує змагання з програмування, математики та лінгвістики. На відкритті півфіналу у Вінницькому національному технічному університеті Вадим Нікулін, наш розробник відділу якості пошуку, прочитав лекцію про обчислення величезних обсягів даних за допомогою розподілених кластерів.

Крім того, він розповів про різні програми Яндекса для студентів: стажування, практику та Школу аналізу даних, філії якої відкрилися цьогоріч у Києві та Харкові. Вадим, до речі, як і багато інших наших програмістів, у минулому ― сам учасник таких змагань.


І про найголовніше: переможцем півфіналу стала команда iddqd із НТУ «Харківський політехнічний інститут», вітаємо Ігора, Дмитра і Влада! У десятці є також команди з Сімферополя, Києва, Донецька, Львова та Вінниці (шукайте знайомих у детальній таблиці результатів).

Фінал чемпіонату відбудеться наприкінці травня у Варшаві.

Вболіваймо за наших!Олена Стоянова та відділ роботи з молоддю,
олее-оле-оле-оле, Україно, вперед!