На 10 перевірених партнерів більше

Яндекс.Директ поспішає поділитися радістю: ми сертифікували ще десять рекламних агенцій. Нагадаємо, що цього року Яндекс започаткував сертифікацію для тих РА, які показують найвищий рівень якості роботи з Директом. Для нас велика честь працювати з професіоналами, а кожний виданий сертифікат (а їх, до речі, вже 14) – справжнє свято для нас, адже отримати його непросто.

У першому кварталі поточного року ми сертифікували чотири агенції. Вони – а це одеська агенція AWG, кияни IMA UaMaster та Prom.ua і Promodo з Харкова – свій статус підтвердили і в наступних двох кварталах.

А за цей час до них приєдналися ще десять організацій: AD|LABS-Україна (працює у Києві та Харкові), харківські агенції MetaADD та UpSale, київські – "АИСТ", AC Online, AdPro Isobar - digital solutions, "Національне Агентство Інтернет реклами" і "Рекламно-консалтингове агентство Родієвських", одна агенція з Одеси – "Агентство інтернет-реклами "Бабах!" та одна з Донецька – "Агентство інтернет-рішень Zveno". Вітаємо агенції з отриманням статусу сертифікованих!

До речі, якщо ви:

  • проводите якісні кампанії з Яндекс.Директом, швидко опановуєте його нові можливості,
  • маєте в штаті кваліфікованих спеціалістів,
  • збільшуєте кількість клієнтів
  • і працюєте з нами більше 6 місяців,

то теж маєте можливість здобути цей статус.

Сергій Головко, керівник групи з роботи з рекламними агенціями, тиснемо руки надійним партнерам