Мобільні Яндекс.Карти проведуть маршрутом

Сьогодні ми оновили мобільні Яндекс.Карти для смартфонів на Android. В апдейті з’явилися функція ведення по маршруту та  місця знаходження пристроїв, що визначають швидкість.

Ви, напевно, знаєте, що мобільні Яндекс.Карти вміють прокладати маршрути. А тепер вони ще й уміють ними вести. Карти показують відстань між поточним розташуванням та кінцевою точкою, а також визначають швидкість і орієнтовний час поїздки. Ці два показники вираховуються просто під час руху, залежно від того, як швидко ви їдете. І ви точно знатимете, чи спізнюєтеся ви на власне весілля, чи ні.

                          

Якщо ви проскочили «своє» перехрестя або заплуталися на розв’язці – не страшно, маршрут не потрібно змінювати вручну, він перебудується автоматично. А якщо шлях був прокладений неправильно – будь ласка, повідомте нам про це. Клікніть на вузлі маршруту, а потім ще раз – на повідомленні, що з’явилося.  А тепер оберіть, що саме з маршрутом не так – заборонено розвертатися, повертати ліворуч, праворуч або рухатися прямо.

Для тих, хто не хотів би порушувати правила, тепер на Картах відображаються місця знаходження пристроїв, які визначають швидкість. Ви дізнаєтеся про камеру завчасно – програма сповістить вас звуковим сигналом.

                          

Завантажити нову версію можна в Android Market або за допомогою QR-коду:


Оптимальних вам маршрутів! Команда мобільних Яндекс.Карт