Яндекс.Розклади. Тепер із квитками

Прийшов, побачив… Раніше в українських Розкладах на Яндексі, плануючи подорож потягом, доводилося на цьому «побачив» і зупинятися. Але відсьогодні на сервісі можна:

  • дізнатися ціну квитків на потяги далекого сполучення (і ті, що прямують за кордон);
  • з’ясувати, скільки є вільних місць;
  • і, нарешті, купити квиток (на сайті нашого партнера Tickets.ua за допомогою картки, через WebMoney, Приват24, оплатити рахунок в банку або готівкою в офісах агентства).

Для прикладу з’їздимо на вікенд до Харкова, виїзд ― 23 грудня. На цю дату є 15 потягів, вартість купейного квитка на рейс 064К Київ-Харків (можна ще встигнути заїхати додому після роботи) – майже 164 гривні, люкса – 550. Обираємо місце в купе і бачимо, що наразі залишилося понад 50 квитків, один (або кілька) з яких можна забронювати і купити.


Крім того, ― і це сподобається тим, хто недолюблює верхні полички, ― ви можете вибрати місце на схемі вагону, а ще порівняти вартість квитків на потяг і на літак. Ціну, до речі, зручно дивитися з мобільного телефону.


Купувати місця в українських потягах можна і з-за кордону, для зручності на сторінці є конвертер валют. Але варто пам’ятати, що отримати, як і здати квиток можна лише в касах на території України.

Купуйте, не відходячи від Розкладів,
Наталя Журавльова і команда-самі-здогадуєтеся-чого

10 коментарів

По идее должны на все. Возможно, в первые дни какие-то проблемы еще возникают, но мы их будем править.

спасибо.

подорожній
21 cічня 2016, 05:11

(+1) Вот еще пример:

На один и тот же поезд цены билетов указаны только на один рейс.

Там пока, увы, появляется некоторое количество странностей, да. Разговариваем с партнёром. Думаю, в ближайшее время всё должно быть нормально.

може хтось і буде користуватись)
подорожній
21 cічня 2016, 05:11

В Tickets.ua коміссія більше 20%:-@ Нащо ви з ними співпрацюєте?
Як вам http:\\e-kvytok.com.ua? Чули про таких? Найдешевші з існуючих поки що.

В первую очередь это был вопрос технологии. Tickets.ua смогли это сделать лучше всего - насколько я понимаю, до того вообще у всех были проблемы с продажей билетов по Украине, кроме собственно E-kvytok.

подорожній
21 cічня 2016, 05:11

Тогда хотя бы Центр продажи билетов использовали, там сочетание цены/качества оптимальное. 
Да и цены на автобусы в Центре продажи билетов указаны на больше автобусов. Например билеты из Евпатории в Симферополь есть только у них