Завантажте місто собі в iPhone

Київ у 3,5 раза більший за Львів, бо столиця «важить» 130 МБ, а місто Лева – лише 37. Звідки ми про це знаємо? У нову версію Яндекс.Карт для iPhone ми додали можливість завантажити кеш карти міста одноразово, всю повністю. Так ви скоротите витрати на інтернет-трафік, зможете користуватися картою навіть коли немає мережі чи коштів на рахунку та прискорите її роботу. Нагадаємо, що для абонентів «Київстар» трафік з Яндекс.Карт є безкоштовним, тому нововведення просто значно пришвидшить їх роботу.

Зайдіть у меню програми, оберіть пункт «Карти», а потім ― місто, карту якого ви бажаєте зберегти в телефоні. Повна версія – це деталізація карти до будинку, оглядова – лише до вулиць (але якщо раптом знадобляться деталі – вони підвантажаться з інтернету). Зауважте лише, що завантажити карту повністю можна тільки через Wi-Fi.

    


Зараз доступні схеми 7 найбільших міст (Донецька, Дніпропетровська, Запоріжжя, Києва, Львова, Одеси та Харкова) і Криму, а також 6 «народних» мап міст України (складених користувачами Народної карти). До речі, якщо ви помітили на останній неточність, ви можете самостійно її виправити. До того ж, оновлюється Народна карта швидше за схему.Завантажити нову версію можна в App Store або за допомогою QR-коду:
Мобільні Яндекс.Карти, зважуємо міста в мегабайтах