Платежі в Україну з сайту "Яндекс.Денег"

Досі наші користувачі з України розраховувалися "Яндекс.Деньгами" лише в російських і зарубіжних магазинах, але тепер українські компанії теж почали приймати платежі через нашу систему.

Заплатити "Яндекс.Деньгами" тепер можна за все, що так звично оплачувати саме онлайн: мобільний зв'язок, доступ в інтернет, платне телебачення, хостинг, залізничні та авіаквитки в українських агентствах. "Яндекс.Деньгами" можна поповнити рахунок у "Київстар", Life:), МТС, Укртелекомі, MatrixHome, PEOPLEnet і ще кількох десятках компаній, придбати купон на знижку або лотерейний квиток та багато іншого. Для оплати необов'язково поповнювати свій рахунок у "Яндекс.Деньгах", платежі можна здійснювати з картки будь-якого українського банку, прив'язаної до електронного гаманця.Усі нові вітрини (сторінки компаній, із яких можна здійснити онлайн-платіж) знаходяться в рубриках розділу "Сплатити".

Найпростіший спосіб швидко знайти потрібний магазин ― увести в пошуку на сайті "Яндекс.Денег" назву компанії або послуги.

Якщо вам не вдалося відразу знайти якусь українську компанію, напишіть нам у коментарях до цієї статті ― і ми допоможемо в пошуку або підключимо магазин, якого вам бракує.

Наталя Журавльова і команда "Яндекс.Денег"

8 коментарів
Комиссия есть?

Комиссия пока есть, ее берут партнеры Яндекс.Денег, через которых к системе подключены украинские компании. В зависимости от партнера меняется и размер комиссии.

Игорь Тарасов
21 cічня 2016, 05:11

А платежи на Zadarma.com будут принимать?

Этот магазин еще не принимает оплату Яндекс.Деньгами.

Игорь Тарасов
21 cічня 2016, 05:11

Спросил почему не принимают.

Ответом цитата с Вашего сайта:

"Для заключения договора вам необходимо предоставить следующие реквизиты юридического лица (или индивидуального предпринимателя), резидента Российской Федерации:" взято здесь: https://money.yandex.ru/partners/doc.xml?id=522796#qu504

 

Не понимаю, Вы уже принимаете платежи на счета Украинских компаний, но при этом не добавляете такие компании в систему. Может это ошибка на сайте?

Это неточность на сайте. Сейчас мы подключаем украинские магазины через наших украинских партнеров. Zadarma.Com может подключиться к Яндекс.Деньгам через них.

попробовал оплатить Билайн-Украина - на соответствующей странице кнопка "ОПЛАТИТЬ" не активна

когда услуга будет доступна?

У Билайн-Украина сейчас идет перезаключение договоров с агрераторами, которые обслуживают оплату услуг этого оператора Яндекс.Деньгами. В ближайшее время оформление услуг завершится, и сервис снова будет доступен нашим пользователям.