Відфільтруємо все зайве

Два місяці тому ми анонсували запуск фільтрів для столичних кафе та аптек на Яндекс.Картах. Ми продовжуємо розширювати список міст (їх тепер 4) і кількість рубрик із фільтрами (їх зараз 9).


У новорічні свята всім, напевно, захочеться добряче розважитися, а після щедрих застіль – повернути собі спортивну форму. Тому для Києва, Донецька, Одеси та Харкова ми підготували фільтри для відповідних закладів: нічних клубів, кінотеатрів, бань і саун, басейнів та фітнес-клубів. І ще два види закладів лише у столиці: боулінг-клуби та розважальні центри.


Наприклад, якщо хочеться в сауну з чайною церемонією і теплою підлогою або баню з вибором віників і кальяном  ― досить поставити галочки навпроти відповідних параметрів.
Погодьтеся, поставити галочку простіше, ніж довго друкувати в пошуковий рядок [фитнес-клуб с пилатесом, танцами, личным тренером и бассейном]. Проте, якщо користувач запитає саме так, сервіс його теж зрозуміє (зауважимо, що шукати поки можна лише російською мовою).


Іноді деталь – як-от можливість виклику таксі для сауни чи наявність дитячих доріжок для боулінгу – і стає вирішальним аргументом під час вибору. Тому якщо ви – власник бізнесу, уточніть дані про себе до дрібничок. Зробити це можна за посиланням «Знайшли помилку?» в картці організації, якщо ваша установа вже є в Довіднику. Якщо ні, то ви можете додати її через спеціальну форму (у Довіднику, до речі, для Донецька, Києва, Одеси та Харкова вже є понад 120 тис. організацій).


Команда Карт,
крутимо ручки налаштувань