Київ стоїть: вперше з літа - 7 балів за шкалою Яндекс.Заторів

Сьогодні ввечері Яндекс.Затори оцінили завантаженість Києва в 7 балів. Останній раз подібну ситуацію в столиці ми спостерігали 1 липня, тоді періщила злива. Причиною нинішніх заторів знову став дощ.О 18:30 довжина одного з найбільших заторів досягла 15 кілометрів. Він почався на Червонозоряному проспекті, в районі Совських ставків, і протягся через Севастопольську площу, уздовж всього Чоколівського бульвару, вулицями Вадима Гетьмана, Олександра Довженка, Олени Теліги, Московським проспектом аж до початку Московського мосту.

Вранці ніщо не віщувало особливих ускладнень на дорогах ― рівень заторів за шкалою Яндекса не піднімався вище звичних 4 балів. Але в обід дощ посилився, і о першій годині дня затори оцінювалися вже в 5 балів, які швидко перетворилися на 6. Наразі дощ триває, тому найближчі пару годин у місті очікується вельми напружена ситуація.

Через довгі затори збільшилася і кількість коментарів, які лишають користувачі мобільної програми Яндекс.Карти. Типові коментарі ― «обміняюсь на машину ближче до Індустріального», «хочу вертоліт», «познайомлюсь для створення сім'ї увечері по п'ятницях», «марафон величезних металевих черепашок», «продай машину, купи велосипед»:
Щиро бажаємо читачам якнайшвидше дістатися туди, куди вони їдуть.

Наталія Журавльова, Денис Ткаліч і Василина Вдовіна, чергові по заторах