Відкрито офіс розробки в Києві

Рабочий стол

Яндекс росте і постійно шукає команди розробників, які допоможуть зробити наші сервіси кращими, а користувачів — щасливішими. Розробники повинні бути експертами у своїй царині, мати специфічні знання про галузь, яка цікава нам і нашим користувачам.

Цього року в Києві знайшлось одразу дві такі команди – це kinobaza.tv та maplos.com.

Комната

Ми взяли їх на роботу і хочемо повідомити, що в Києві знову відкрито офіс розробки Яндекса. Зараз тут розробляється вже кілька напрямів – частина сервісу Яндекс.Карти, Яндекс.Телепрограма і частина Яндекс.Афіші та інструменти для тестування.

В офісі працює 8 осіб, а розташований він у «Комоді» на ст. м. «Лівобережна» (але навесні переїде в БЦ «Леонардо» до основного офіса Яндекса в Києві).

Комод

За розробку в Києві, як і за розробку в Сімферополі відповідаю я.

І попри те, що зараз у нас не відкрито жодної вакансії, ми постійно шукаємо хороших розробників, особливо спеціалістів у JavaScript, Java та Python.

Віталій Харісов

6 коментарів

В Харькове не планируете открыть офис?:)

Пока что нет. Но мы всегда готовы к общению с хорошими командами разработчиков, где бы те ни жили, так что кто знает :)

Будем ждать, в Харькове очень много хороших айтишников:)

Дуже цікава інформація! Я займаюсь інформаційним аналізом, загалом пишу програми семантичного аналізу (алгоритми, матиматичний апарат). В прикладному плані програмлю на C++ (Qt), Java, Python. Тому дуже цікаво чи не планується в Києві напрямків по інформаційному аналізу, пошукові технології чи чогось подібного? дякую

В данный момент не планируется, но пришлите мне резюме на всякий случай на vitaly@yandex-team.ru
Эко-Парк "Лазурный"
21 cічня 2016, 05:10

Очень хочу работать у вас, пока не взяли сижу со скуки и делаю свой блог :(