Електрички Донецької залізниці на Яндекс.Розкладах

Ми постійно приєднуємо до Яндекс.Розкладів нові частини української залізниці. На черзі Донецька залізниця, приміські потяги якої курсують Донецькою та Луганською областями. Тепер на сервісі можна подивитися, о котрій відходить електричка, наприклад, з Донецька у Волновахуз Дебальцевого у Штерівку або з Луганська в Сентянівку.

Яндекс.Розклади дозволяють знайти всі електрички, які прямують до потрібної станції. Серед них можна обрати лише експреси або, наприклад, лише вечірні потяги. Сервіс підкаже час їх відправлення та прибуття, всі зупинки та час у дорозі. Дані на сервісі оновлюються постійно, тому користувачі бачать актуальний розклад з урахуванням усіх змін, навіть тимчасових: якщо електричка просто зараз запізнюється чи якийсь потяг скасовано.

Розклади також доступні в мобільній версії на m.ya.ru/rasp та в мобільній програмі Електрички для iPhone та Android. Завантажити їх можна, відповідно, в App Store та в Android Market.

Поїхали з нами,
Яндекс.Розклади

5 коментарів

За расписание электричек на Донецкой ж/д ОГРОМНОЕ спасибо!!! Очень как раз кстати!

Большая просьба, как можно быстрее, сделать расписание электричек на Южной ж/д, и по возможности, Львовской ж/д.

Спасибо Вам огромное за Ваш труд! :-) 

Работаем на этим. Вам тоже спасибо!

 

Я как то видел на блоге Яндекса проект как добраться с Одессы до Владивостока на электричках. Знакомая ездила из Харькова в Симферополь на электричках. Добавьте расписание ЮЖД. :-)

Ну что, вот вам и ЮЖД :) http://clubs.ya.ru/yandex-ua/replies.xml?item_no=2137

БОЛЬШОЕ Вам спасибо! Давно хотелось увидеть расписание для ЮЖД :-)