«Завантажте місто»-2: тепер і для Android

У жовтні минулого року ми анонсували завантаження кешу мобільних Яндекс.Карт під іOS, та, звісно, планували зробити таку ж функцію під Android. Відсьогодні вона доступна: просто завантажте нову версію мобільних Карт у свій телефон. В Android-версії можна отримати кеш тих же карт, що і в іOS, – Криму та семи найбільших міст України, а також 6 схем, створених користувачами Народної карти.
        
Нагадаємо, що зробити це можна через Wi-Fі або 3G/GPRS. Але за замовчуванням увімкнено обмеження – завантажувати лише через Wi-Fi, адже потрібен значний об’єм трафіку (наприклад, Київ «важить» близько 230 Мб). Якщо у вас безлімітний операторський інтернет і ви бажаєте вимкнути це обмеження – зайдіть у налаштування та зніміть там відповідну галочку. До речі, завантаження карт через GPRS для абонентів «Київстар» оплачується за стандартним тарифом, хоча будь-які інші функції використовуються без сплати за трафік.


І ще про невеличке доповнення в цьому релізі: відтепер можна залишати коментарі в точці «Балачки» («Разговорчики»). Якщо раніше точки були розкидані на карті та обговорювати щось було складно, то зараз можна вести довгі розмови і бачити всю історію спілкування цілком. Наприклад, у заторі можна створити «Балачку» про причину цього затору та дізнатися, що про неї думають водії, які теж у ньому застрягли. І що більше коментарів, то довше точка «житиме»: кожний коментар продовжує її 20-хвилинне життя ще на 20 хвилин.

Завантажити нову версію можна в Android Market або за допомогою QR-кода:

Завантажуємо та балакаємо,
Команда Яндекс.Карт