День св. Валентина: в Києві - 10 балів

У день закоханих дороги Києва занесло снігом. Ситуація на них близька до критичної - про це свідчать 10 балів за шкалою Яндекс.Заторів. Такий бал зафіксований вперше після 31 серпня 2010 року.Київ стоїть в глухому заторі. Через засніжені дороги в місті багато аварій - тільки на 18:15 на Яндекс.Картах було зафіксовано понад 20 ДТП.

У центрі міста швидкість руху на більшості вулиць не перевищує 10 км/год, а на деяких не вдається «розігнатися» навіть так. Наприклад, на бульварі Лесі Українки в бік Бессарабської площі потік машин рухається зі швидкістю 5 км/год, а вулиці Саксаганського та Гончара в бік площі Перемоги «їдуть», точніше, «стоять» зі швидкістю 3 км/год.

Станом на 18:15 мости в бік лівого берега як не дивно були відносно вільними. Але під'їзди до них уже були досить ускладнені через велику кількість жителів спальних районів, що поспішають додому. За півгодини Московський та міст Метро таки зупинилися, майже не рухався Південний міст.

Найдовший затор уже традиційно утворився від перетину вулиці Петра Кайсарова та Червонозоряного проспекту до Московського мосту. Він практично паралізував рух через Севастопольську площу, Чоколівський бульвар, вулиці Вадима Гетьмана, Олександра Довженка, Олени Теліги та Московський проспект.

Довжина затору - 15 км.

 Наталія Журавльова та Денис Ткаліч, із жахом визираємо у вікно

6 коментарів

висновок! Ходити пішки корисно :) 

Угу, я там только что ехал. Воссоединения - Патона — Дружбы Народов — 40-лет.
Ну, ужас. Но не «ужас-ужас» :)
То правда?)

Хотіли б ми, щоб то була брехня!

Тільки що по зомбоящику показували в новинах з посиланням на Яндекс!)

Ти шо! ну, то ми вже зірки :)