Розширюємо географію міського транспорту

Сьогодні ми потішимо декого з тих, хто після запуску громадського транспорту Києва хотів побачити на Яндекс.Картах транспорт свого міста. Тепер пошук маршрутів метро, автобусів, трамваїв та іншого транспорту працює ще в чотирьох українських містах: Донецьку, ЛьвовіОдесі та Харкові.

Нагадаємо, як це працює. На карті потрібного міста в розділі «Маршрути» виберіть вкладку «Транспортом». А там укажіть, звідки та куди ви хочете дістатися. Ліворуч ви побачите до трьох варіантів маршрутів, із яких ви можете обрати найоптимальніший – за часом, видами транспорту або кількістю пересадок. Крім того, якщо ви поставите відповідну галочку, сервіс врахує затори та прокладе найкращий шлях містом саме на цей момент.Наприклад, подивіться, на чому в Донецькуу Львові та в Харкові можна дістатися з аеропортів до головних стадіонів.

Сподіваємося, що інформація про міський транспорт стане в пригоді не лише вболівальникам чемпіонату Євро-2012 (хоча їм зорієнтуватися в незнайомому місті точно буде простіше), а й насамперед самим жителям. Якщо вам, наприклад, призначили зустріч у незнайомому місці, або порадили магазин, який складно знайти.

У мобільній програмі Яндекс.Карти сервіс працює лише для телефонів на платформі Android.

Ми постійно перевіряємо та оновлюємо всі дані про маршрути та зупинки, але якщо ви знайшли неточність, будемо вдячні за повідомлення через форму «Повідомити про помилку». Сервіс поки що працює в бета-режимі, допоможіть нам його вдосконалити.


Артем Логінов і Василина Вдовіна,
тепер ви точно не заблукаєте!

9 коментарів
Дякуємо значить.

Насчет Львова - карта маршрутов не актуальна, было уже много изменений после введения новой схемы движения общественного транспорта.

Мы старались учесть новые маршруты. Если вы нашли какие-либо недочеты, то будем крайне благодарна, если сообщите нам о них через форму "Сообщить об ошибке" на картах (в разделе "Транспорт"). Мы проверим информацию и в течение достаточно короткого периода внесем соответствующие изменения в сервис.

Конкретно ту ошибку, на которую наткнулся отправил, но, судя по всему там внесена изначальная схема движения транспорта, в которую были внесены множественные коррективы. Возможно, проще будет, если в последствии просто внести более актуальную карту маршрутов? Иначе одиночными исправлениями это будет сильно долго...

А вообще - спасибо, если карта будет актуальной, то будет очень приятно, что и до Львова добралась "цивилизация". Кроме того это весьма актуально, учитывая, что после введения новой схемы движения транспорта очень часто нужно выяснить как добратся из точки "А" в точку "Б"...

Не знаю, чи можна це вважати "помилкою", але багато з маршруток/автобусів у Харкові ходять на так стабільно, як метро.

 

Тому, наприклад, хоча й є пропозиція їхати з м. Ботанічний сад до м. Холодна гора на автобусі 282 (і це лише одна пропозиція, нажаль!) - це не дуже слушно, бо інтервал автобуса сягає 20 хвилин і більше, і в вечірні часи він ходить вже з перебоями, на відміну від метро, в якого навіть о 9 вечора на Алексіївській лінії інтервал не вище 7 хвилин.

Спасибо за внимательность! Мы работаем над тем, чтобы сервис при построении маршрутов учитывал корректно и интервал движения транспорта. Если у вас есть информация о правильных интервалах тех или иных маршрутов, пожалуйста, сообщите нам об этом через форму "Сообщить об ошибке". 

Да, Харьков добавили и вижу очень оперативно. Откуда вы берёте информацию о городском транспорте?

Например у Харькова есть такой сайт с форумом http://gortransport.kharkov.ua/ на нём всегда актуальная информация о городском транспорте прошу на данный сайт обратить внимание. Здесь http://gortransport.kharkov.ua/forum/index.php?showtopic=20&st=800 информация о графике работы общественно транспорта.

Так же прошу обратить внимание на название остановок троллейбусов и трамваев. Я так понимаю названия частично брались с народной карты? Если да, то часть остановок там названы по старому. Правильные названия остановок здесь:

http://gortransport.kharkov.ua/get/docs/stops_2006/tram/ - Трамвай

http://gortransport.kharkov.ua/get/docs/stops_2006/trol/ - Троллейбус

Ссылка на решение о переименовании http://gortransport.kharkov.ua/get/docs/stops_2006/

P.S. Прошлой осенью видел Яндекс машину в частном секторе, я так понимаю скоро будут обновлёная панорама города?

Спасибо большое за ссылки!