Які квіти дарують українці

Весна нагадує радше початок лютого, але українців цим не налякаєш: приготування до найвеснянішого з весінніх свят у розпалі. За даними пошуку Яндекса, все, що пов’язано з квітами, українці зараз шукають значно частіше, ніж зазвичай. Наприклад, кількість запитів «доставка квітів» зросла вдвічі. До речі, усюди, крім Дніпропетровська, доставку квітів до жіночого дня питають частіше, ніж до дня всіх закоханих.

Шукають і квіти у горщиках, і ті, що вирощують на присадибних ділянках, але «букетні» квіти – у фаворитах. У Дніпропетровську, Києві, Харкові, в Криму та на Західній Україні найпопулярніший запит – «тюльпан», і лише в Донецьку та Одесі – «троянда». Наступні сходинки поділили орхідея, гіацинт та мімоза, і лише в Криму в п’ятірку потрапила фрезія.

Іноді трапляються запити романтично-літературні: у Києві часто питають [чому троянди мов неживі] (це вірш Гейне), а на Західній Україні [она сказала что будет танцевать со мной если я принесу ей красных роз] (перший рядок казки Оскара Уайльда). А от в Чернівцях шукають [ответ на загадку с подвохом жил Шейх, и был у него сад в саду росли розы].

Назви квітів у пошукових запитах не завжди означають рослину, часто вони фігурують у назвах організацій певного регіону. Наприклад, по всій Україні шукають [магнолія тв], у Дніпропетровську магазин [маргаритка.dp.ua], у Донецьку [зал торжеств троянда донецк], а в Криму [крыма детсад красная гвоздика отзывы родителей].

«Неквітковими» бувають і запити про букети. З-поміж запитів, що починаються словами «букети з», частка різних квітів становить лише 41%. Приблизно стільки ж питають про букети з цукерок – 44%.

 

 

 Читати дослідження для регіонів України

 

Наталя Журавльова і Поліна з квітковим прізвищем

3 коментарі
Букети з усього іншого, це які?)

Наприклад, букети з цукру, букет з одягу для немовляти і весняний букет з бісеру. У нас дуже винахідливі користувачі! )

Або виноградный букет vinograd-loza.com/interesnoe/chem-polezen-vinograd