Ювілейний День міста на Яндексі - Запоріжжя

Деякий час тому ми започаткували проект Дні міста. Багато наших міст святкують свої дні народження зі справжнім розмахом, тож ми намагаємося допомогти городянам вирішити, як краще розважитися у святкові дні. Подивившись на карту урочистих та розважальних заходів на Яндексі, можна заздалегідь дізнатися, що, де і коли цікавого відбудеться в місті.

В Україні естафета Днів міста почалася з Києва, а нещодавно свої дні народження на Яндексі відсвяткували Дніпропетровськ та Одеса.

У вихідні ми вже 50-й раз цього року відзначаємо День міста на Яндексі, і цього разу мова йде про Запоріжжя.

Для Запоріжжя ці дні особливі. Крім Дня народження міста (14 жовтня 1770 року) запоріжці святкують 70-річчя заснування Запорізької області, День українського козацтва та 66-ту річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Святкові заходи триватимуть аж до наступної суботи, тож ми вирішили їх впорядкувати:

У суботу мешканців міста вже традиційно пригощатимуть велетенським тортом (вага понад 250 кг!). Скуштувати його зможуть усі, хто підтягнеться на Набережну на відкриття Покровського ярмарку. А напередодні неподалік від Набережної, у Вознесенському парку, відкриватимуть «Міст до тещі та свекрухи».

На Хортиці майже тиждень триватиме ХІІ Міждународний фестиваль козацьких бойових та традиційних мистецтв «Спас на Хортиці» ім. Анатолія Єрмака. У неділю тут нагороджуватимуть учасників та переможців Свята Української Звитяги та смакуватимуть козацьким кулішем.

Подальше дослідження карти святкових подій ми залишаємо вам. (Ось нас особисто зацікавили парад духових оркестрів, виставка ретроавтомобілів та фестиваль борщу).

Вдалого святкування!

(P.S. Розкажіть нам потім, що то за «Міст до тещі та свекрухи» такий )


Наталія Журавльова, вітаю запоріжців

6 коментарів
Видно нікго з Запоріжя нема )
Ще й як є, точно знаємо :)
А про Луцьк тоже будите писати?
Ну, це ще майже рік чекати... але сподіваюсь, ми вас також порадуємо.
За рання дякую )
Приходьте ще :)