Яндекс.Навігатор: підсумки першого дня

Учора ми презентували новий сервіс – Навігатор ― і вже можемо поділитися першими його досягненнями.

Протягом доби програмою скористалися близько 140 тисяч унікальних користувачів з України та Росії (не варто плутати цю цифру з кількістю завантажень ― вона наразі недоступна, але, за логікою, має бути ще вищою). Результат перевершив наші власні очікування в 3,5 раза!

До того ж, за першу добу Яндекс.Навігатор вийшов на перше місце в рейтингу безкоштовних програм у російському App Store (а ним користується багато українців через відсутність українського) й залишається там і досі.

Запуск Яндекс.Навигатора в Украине

Що ж до вчорашнього запуску в Києві, можете переглянути фото з прес-конференції або презентацію Сергія Максимова, менеджера сервісу. А ще ви просили поділитися роликом про Навігатор ― дивіться його у Facebook, "Вконтакте", на Яндекс.Відео або YouTube:Наталія Журавльова і команда Яндекс.Навігатора

9 коментарів
Реально круто зробили, другий день граюсь!
Наталя, а де в інтернеті можна знайти рекламний ролик Яндексу який зараз крутять по ТБ?

Осталось только дождаться, чтобы он заработал на всех смартфонах, а не через один:) Мне так и не повезло его потестить:)

Мы пытаемся разобраться, в чем проблема с вашей моделью смартфона.

Спасибо за внимание. И это при том, что Яндекс Карта работает на ура, перед попыткой скачать с Маркета Яндекс Навигатор, через этот самый Маркет обновил нормально до актуальной версии Яндекс Карты. А как можно узнать результаты разбирательства?

Я вам напишу.

 

. Жду. Дякую

Добрый день! Похоже, что  ваш телефон действительно слабоват для Навигатора. Поэтому программа и не хотела скачиваться с Маркета.

неплохой навигатор. хотя, есть очень много вещей, которые отработаны в изначально нави программах, но совсем не реализованы в яндексе. будем надеятся, что это недостатки только первого релиза.