Наші на iForum-2012

Цьогоріч ми на форумі інтернет-діячів виступимо з п’ятьма доповідями.
Ганна Матвєєва розкаже про важливість вимірювання, Ілля Шаров – про обсяги даних і швидкість, Ірина Йозефсон – про навколомобільне, Марія Грачова – про колективне фінансування, а Сергій Петренко дасть поради інтернет-проектам.

Отже, Ганна Матвєєва, менеджер проектів у Яндексі, розкаже про Метрику та її інструменти в контексті твердження «Не можна керувати тим, що не можна виміряти» (так, до речі, і називається її доповідь).

Ілля Шаров, керівник групи адміністрування геоінформаційних сервісів, розгляне підходи до зберігання контенту (їх два) та до кеширування і CDN (мережі доставки контенту). Усе це на прикладі Яндекс.Карт, які багато зберігають і швидко показують.

За маркетинг мобільного напрямку в нас відповідає Ірина Йозефсон. На форумі вона поділиться даними про мобільні сервіси Яндекса, розкаже, куди рухається мобільне та які інструменти і канали слід використовувати для просування програм для мобільних.

Марія Грачова, директор із розвитку бізнесу платіжної системи «Яндекс.Деньги», розповість про краудфандинг (народне фінансування) в соціальних мережах. Зокрема вона торкнеться питань його потенціалу, інструментів, статистики та краудфандингу без грошей.

І нарешті, Сергій Петренко, генеральний директор «Яндекс.України», виступить у секції інтернет-бізнесу з доповіддю-посланням інтернет-проектам.

 

Крім того, на iForum працюватиме точка «Яндекс.Денег», де можна буде пройти ідентифікацію (столик буде розташований у виставковій зоні біля виходу до потоку «Соціальні медіа»). Для цього прихопіть паспорт і номер рахунку.


А ще ми знову підготували для учасників «полювання», про яке розповімо трошки пізніше.

 

Яндексоїди, готуємо презентації