Запити про квитки та білети

Кожного дня українці* задають Яндексу понад 8 тисяч запитів зі словами «квиток» і «білет»**. Найпопулярніші квитки – на транспорт. А вже серед транспортних запитів першість у квитків на потяг – їх стосується 64% запитів.


Також користувачів цікавлять екзаменаційні білети та білети для іспиту на права, лотерейні та квитки на культурні заходи (в театр, кіно, на концерти та спортивні події). Цікаво, що частка запитів про лотерейні білети в Україні становить лише 1%, натомість у Білорусі та Росії таких запитів – по 49 та 16% відповідно. Інші типи квитків – військові, мисливські, студентські та партійні – цікавлять наших користувачів значно менше.


Запити про квитки на культурні заходи пов’язані з їх ціною та бронюванням. Найчастіше користувачі питають у Яндекса про квитки на спортивні події, концерти, в кіно і театри. Зокрема, запит про квитки на Євро-2012 знаходиться найвище серед запитів з Харківської області, а найнижче – серед запитів з Криму.


Найвища частка запитів про культурні події (16%) – в Харківській області. Цирк найпопулярніший у столиці, кіно – в Криму, спорт – на Західній Україні, у Дніпропетровській та Київській областях, а театр – в Одеській області та на Західній Україні.


Крім того, у Дніпропетровську шукають [билеты на ковчег 21.12.2012], з Києва просять [мне пожалуйста 1 билет на кривой рог и весну туда привезите] та ставлять питання, яке давно всіх хвилює: [куда сдают билеты проводники], а на Західній Україні дивуються: [откуда у меня в сумке 4 билета в цырк на 28.01.12].

Детальніше про те, які квитки шукають мешканці різних регіонів України, читайте на сторінці досліджень.

 

Дослідники з Яндекса, зайвого квиточка не знайдеться?


*Досліджено запити з Дніпропетровської, Донецької, Київської, Львівської, Одеської, Харківської областей, АР Крим та Західної України (Волинська, Рівненська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області).


**Враховано запити українською та російською мовами.