«Голкові вушка» на дорогах Києва, рік 2012

18 квітня 2012, 10:24

Ми з’ясували, як за рік змінилася ситуація із вузькими місцями на дорогах Києва. Нагадаємо, що такими ми вважаємо ділянки, де дорога звужується, рух машин швидко сповільнюється, і затор виникає, навіть коли транспорту зовсім небагато.


У порівнянні із листопадом-груднем 2010 кількість «стратегічних» вузьких місць скоротилася на третину: у новий список не потрапили 12 (із 22) ділянок із минулорічного дослідження, а нових додалося всього 4. Причому лише на одній з них затор виникає в ранкові години пік – це поворот з площі Перемоги на Старовокзальну вулицю (автомобілі просто не встигають проїхати за один цикл світлофору).


А от зникнення такого «вушка голки» не завжди пов’язано з покращенням ситуації. Наприклад, там, де раніше ускладнення були час від часу, тепер може бути постійний затор. Проте в низці випадків ситуація дійсно покращилася. Наприклад, коли станція метро «Либідська» перестала бути кінцевою, змінилися деякі маршрути громадського транспорту. У результаті швидкість руху вулицею Горького біля Либідської площі зросла у півтора-два рази.


Ще кілька слів про завантаженість столичних доріг у будні: середній бал за два місяці (лютий-березень) становить 2,7. Найпростішим днем для водіїв був понеділок, а найскладнішим – вівторок. До речі, саме в цей день тижня ми спостерігали рекордні затори: 14 лютого загальна завантаженість доріг увечері досягла 10 балів.


Докладніше про місця, де можна застрягти, читайте в повній версії дослідження в HTML або PDF.


Наталя Журавльова та аналітики Яндекса, помітили втішну тенденцію

3 коментарі

Скажите пожалуйста, а вы отчет официальным письмом в гаи/автодор/мерию как правило отсылаете, авось это как-то повлияет на ситуацию?

Да, например, в КГГА с ним уже ознакомились.

это здорово, рад что помимо информационной полезности, так же есть шанс повлиять и на ситуацию.