«Голкові вушка» на дорогах Києва, рік 2012

Ми з’ясували, як за рік змінилася ситуація із вузькими місцями на дорогах Києва. Нагадаємо, що такими ми вважаємо ділянки, де дорога звужується, рух машин швидко сповільнюється, і затор виникає, навіть коли транспорту зовсім небагато.


У порівнянні із листопадом-груднем 2010 кількість «стратегічних» вузьких місць скоротилася на третину: у новий список не потрапили 12 (із 22) ділянок із минулорічного дослідження, а нових додалося всього 4. Причому лише на одній з них затор виникає в ранкові години пік – це поворот з площі Перемоги на Старовокзальну вулицю (автомобілі просто не встигають проїхати за один цикл світлофору).


А от зникнення такого «вушка голки» не завжди пов’язано з покращенням ситуації. Наприклад, там, де раніше ускладнення були час від часу, тепер може бути постійний затор. Проте в низці випадків ситуація дійсно покращилася. Наприклад, коли станція метро «Либідська» перестала бути кінцевою, змінилися деякі маршрути громадського транспорту. У результаті швидкість руху вулицею Горького біля Либідської площі зросла у півтора-два рази.


Ще кілька слів про завантаженість столичних доріг у будні: середній бал за два місяці (лютий-березень) становить 2,7. Найпростішим днем для водіїв був понеділок, а найскладнішим – вівторок. До речі, саме в цей день тижня ми спостерігали рекордні затори: 14 лютого загальна завантаженість доріг увечері досягла 10 балів.


Докладніше про місця, де можна застрягти, читайте в повній версії дослідження в HTML або PDF.


Наталя Журавльова та аналітики Яндекса, помітили втішну тенденцію

3 коментарі

Скажите пожалуйста, а вы отчет официальным письмом в гаи/автодор/мерию как правило отсылаете, авось это как-то повлияет на ситуацию?

Да, например, в КГГА с ним уже ознакомились.

это здорово, рад что помимо информационной полезности, так же есть шанс повлиять и на ситуацию.