Суттєві зміни на Яндекс.Картах

Завжди приємно розповідати про добрі новини

Українські Яндекс.Карти зазнали чималих змін: ми додали до них Дніпродзержинськ та значно покращили карти Києва, Дніпропетровська та Одеси. Змінився і дизайн, і вміст: з’явилися нові будинки, поповнилася адресна база, виправлені назви деяких вулиць.

На карті Києва, зокрема, з’явилися побудовані за останні роки торгівельний центр «Материк» біля метро «Осокорки» та Новий Гаванський міст через Дніпро. Також змінені назви вулиць Києва, перейменування яких було офіційно затверджене Київською міською державною адміністрацією. Тепер на карті можна знайти вул. Івана Мазепи, 34 (нещодавно за цією адресою проводився Яндекс.Суботник).

З новими картами стало значно легше орієнтуватися в центрі Дніпропетровська: на карту нанесено комплекс «Башти», «Мост-Сіті центр» та решту новобудов, правильну назву отримав бульвар Слави та інші вулиці.

Завдяки оновленим картам міст тепер зручно планувати власні «пішохідні екскурсії». На карти нанесені назви відомих архітектурних пам'яток та муніципальних установ, наприклад, Академічний театр опери та балету та Військово-історичний музей в Одесі або Костел Святого Миколая і Музей історії міста у Дніпродзержинську.Усі зміни та доповнення на картах одразу стануть доступні в API Яндекс.Карт. Нагадаю, що найпростіший спосіб встановити карту на свій ресурс - скористатися Конструктором схем проїзду. Якщо хтось ще не зробив цього - у вас є дуже добра нагода

Щиро дякуємо усім користувачам, які надіслали нам свої зауваження через форму «Cообщить об ошибке» (у лівому нижньому кутку на сторінці http://maps.yandex.ru/). Ви дуже допомогли нам покращити карти. Будемо і надалі вдячні за відгуки!


Василина Вдовіна, чергова по рубриці

13 коментарів
А куда писать по поводу ошибок на карте?
Там ведь написано :)

http://maps.yandex.ru/feedback/
Спасибо, Маша)) ссылочку уточнила
Если обнаружили неточность, опишите ее, пожалуйста, в форме "Сообщить об ошибке" (http://maps.yandex.ru/feedback/)
Знаєте що погане у ваших картах? Те, що вони не шукають вулиці по українських назвах. Треба напрягати ізвіліни і думати, як вони правильно перекладаються на російську. А деякі перекласти так сходу і не вийде (наприклад, "січових стрільців" - це по-яндекскартівськи буде "январских стрельцов" чи "сечевых стрельцов" чи ще якось ??)

В наступній версії прошу подбати про україномовних користувачів ваших карт.

Цьомки-бомки.
Viktor, дякую за ваші зауваження!
Ми працюємо у цьому напрямку. Якщо ви слідкуєте за новинами у нашому блозі, ви обов'язково дізнаєтесь першим, коли це станеться :)

А мне как раз нравится, что названия на русском. По этой причине и пользуюсь Яндекс картами, а не другими. У меня в гармине на украинском названия, так я замучился искать нужные мне улицы. Только не надо кричать - учите "рiдну мову", мне уже поздно.

Молодцы! :-)
Спасибо)
Хорошо, что Красноармейская и Горького остались как есть. Или не хорошо? Синонимия нужна все-таки — при поиске.
С улицами Горького и Красноармейской в Киеве полная неразбериха - это факт. КГГА еще официально не утвердила переименование этих улиц, и, значит, пока на картах они будут называться именно так.
А поиск по синонимам, действительно, вещь нужная - ты это верно подметил;)
Так вот не дай боже они начнут по-новому именоваться :) Равно как и мой родной проспект 40-летия Октября. Очень уж неудачные новые названия.
В Одессе очень много ошибок в номерах домов, конфигурации улиц и домов, но вообще как-то симпатичнее стало.