Громадський транспорт у Дніпропетровську і Миколаєві

Раніше дивитися, як дістатися кудись громадським транспортом, можна було в 5 містах України. Сьогодні до них додалися Дніпропетровськ та Миколаїв. Мешканці та гості цих міст тепер легко визначать, де знаходиться найближча зупинка, яким видом транспорту і яким його номером можна дістатися потрібної точки. Наприклад, ви живете на вулиці Квітневій, а поїхати вам треба на Травневу. У Дніпропетровську сервіс запропонує вам три варіанти (найшвидший із яких займе 1 год. 16 хв.), а в Миколаєві ― один, який займе 56 хв.

У Дніпропетровську: 

 

Щоб уточнити час у дорозі з урахуванням заторів, поставте галочку навпроти відповідного пункту. Будувати маршрути можна і на мобільних Яндекс.Картах для Android.


І ще одне важливе доповнення: раніше Карти малювали пряму лінію до зупинки, а тепер ще й розказують, як саме туди пройти. Це і раніше було не складно: максимальна відстань до зупинки ― 700 метрів, буквально пара вулиць. Але траплялося, що Карти пропонували шлях навпростець через ріки, промзони або великі магістралі. Тепер таких проблем не буде.


P. S. Сервіс працює в режимі бета-тестування, тому якщо ви помітите якусь неточність у його роботі – напишіть нам про неї через форму «Повідомити про помилку» на Яндекс.Картах.


Артем Логінов та Василина Вдовіна,
передаємо за проїзд

6 коментарів

в Днепропетровсе какие-то совсем не такие маршрутные номера.

Дело в том, что данные мы получаем от местных поставщиков. Спасибо за ваш сигнал - мы его проверим, и если там и правда ошибки, мы постараемся побыстрее исправить их на сервисе. Очень благодарны всем, кто указывает на неточности.
Коментар видалено

это тоже НЕ актуальные маршруты.

простите, но зачем мне маршруты которые есть только на бумаге, если я хочу проложить маршрут на карте, узнать как добраться куда-либо. они никак не помогут.

а то, что творится на дороге, очень даже поможет.

Действительно, наш сервис сейчас показывает данные "из будущего". Скоро мы внесем необходимые правки.

спасибо.