Реєстрацію на конференцію Яндекса в Одесі відкрито

12 липня в Одесі ми проводимо конференцію та із задоволенням запрошуємо вас погріти на сонечку свої знання з інтернет-маркетингу. Цьогоріч конференція називатиметься «Горизонти цифрового маркетингу», а долучитися до неї можна на сторінці реєстрації.

Під час доповідей та круглих столів ми спробуємо окреслити напрямки розвитку сучасного інтернет-маркетингу. Доповідачі розкажуть, як інтернет змінює наше життя, та поділяться секретами того, на що варто орієнтуватися в майбутньому. І, звичайно, розповідатимуть багато цікавого про розвиток технологій реклами та бізнесу в інтернеті.

Серед учасників – Сергій Петренко та Андрій Себрант, а також спеціальні гості: Федір Вирін (Data Insight), Дмитро Сатин (UsabilityLab), Владислав Флакс (OWOX), Сергій Рижиков (1С-Бітрікс) та інші.

Запрошуємо до участі маркетологів, фахівців з інтернет-реклами, представників рекламних агенцій та веб-студій, а також усіх, кому цікаві сучасні технології в інтернеті та кому хочеться обговорити їх із провідними спеціалістами цієї галузі.

Участь у конференції безкоштовна, але попередня реєстрація необхідна.

 

Гріємо море та готуємо доповіді,
група сейлз-маркетингу