Схеми 25 нових міст та інші оновлення на Яндекс.Картах

Сьогодні на Яндекс.Картах ― ціла низка оновлень, сподіваємося, якесь із них потішить особисто вас.

По-перше, ми додали на Карти 25 нових міст – Білу Церкву, Канів, Єнакієве, Мукачеве, Трускавець і багато інших. Разом із новачками, українських схем уже 82.

По-друге, ми уточнили схеми аеропортів і стадіонів, спеціально до Євро-2012. На схемах аеропортів тепер промальовані окремі термінали – якщо ваш виліт, наприклад, з терміналу "F" у Борисполі, ви його легко знайдете.

 Аеропорт "Бориспіль"

   


На карти стадіонів ми додали місця для паркування, підходи до трибун, а також окреслили поле зеленим ― така приємна дрібничка. Зауважте, що інфраструктура аеропортів і стадіонів останнім часом дуже змінился, тому не полінуйтеся звіритися з актуальними картами.

Стадіон "Донбас Арена":
  

І по-третє: ми значно оновили решту схем, додали, наприклад, житлові комплекси, дороги та розв’язки, які побудували нещодавно. Причому багато змін нам підказали користувачі, будемо вдячні, якщо ви надалі допомагатимете покращувати Карти. Скажімо, на карті Одеси тепер є житлово-розважальний комплекс «Ланжерон», а на схемі Києва ― станція метро «Виставковий центр». До речі, про метро. У рамках невеличкої зміни дизайну, значки на карті тепер мають той самий колір, що й гілка підземки.

Наостанок про мову: нагадуємо, що після появи maps.yandex.ua ви можете обрати мову інтерфейсу. І, відповідно, запитувати та отримувати відповідь саме тією мовою, якою бажаєте. Мову інтерфейсу можна обрати і в новому API 2.0 Карт ― українську, російську чи англійську.

Нові схеми міст доступні на веб-сервісі, у мобільній програмі Яндекс.Карти та в Навігаторі.Додано міста: Бахчисарай, Біла Церква, Бердичів, Бердянськ, Васильків, Дрогобич, Єнакієве, Ізмаїл, Калуш, Канів, Коломия, Коростень, Мелітополь, Миргород, Моршин, Мукачеве, Ніжин, Обухів, Олександрія, Павлоград, Переяслав-Хмельницький, Трускавець, Умань, Фастів, Шостка.Вдовіна Василина та команда Яндeкс.Карт

4 коментарі

А развязки киевские обновилены? Мост Патона и пр? А то давно не пользовался и недавно столкнулся, что далеко не все карты обновлены с учетом новостроя в Киеве.

Технологический процесс обновления карт достаточно сложен и долог, поэтому, вполне вероятно, что многие недавно произошедшие изменения в городах не учтены в текущем обновлении. Та же новая развязка около моста Патона появится на схеме в следующем обновлении.

 

дороги довкола Арени Львів не актуальні! деякі з позначених - грунтовки в жахливому стані, зате нема нової дороги від автовокзалу. на народних картах краще.

 

і ще в Мукачево вже нема вулиці Московської!

Спасибі вам за фідбек! Розкажіть, будь ласка, о знайдених вами помилках на мапі через форму "Повідомити про помилку". У наступному обновленні ми їх обов'язково врахуємо.