Готуйтеся до подорожі на Чемпіонат з сервісами Яндекса

До старту Чемпіонату Європи з футболу лишилося близько тижня – перші матчі у Львові та Харкові відбудуться вже 9 червня. Для тих, хто планує приєднатися до футбольного свята, ми підготували «Гід містами Євро-2012 в Україні».


На ньому ми зібрали інформацію про ті сервіси Яндекса, які стануть у пригоді вболівальникам і під час планування подорожі, і в дорозі. Ви дізнаєтеся, як дістатися Києва, Донецька, Львова або Харкова літаком, потягом чи автомобілем. А ще про те, як пересуватися містом, обминаючи затори, ― на особистому чи громадському транспорті. Ви легко знайдете готель або стадіон та дізнаєтеся, як вони виглядають на фото чи панорамах, а також зможете спланувати своє дозвілля та навчитеся орієнтуватися в незнайомому місці.


Отже, заходьте на maps.yandex.ua/football2012, оберіть мову (українську чи російську) та місто, в яке ви їдете вболівати, – Київ, Донецьк, Львів або Харків. А далі ― розділ, який вам потрібен, щоб спланувати свою подорож до дрібничок.Можна також переглянути відеоінструкцію:
Команди Яндекс.Карт та Розкладів,
чекаємо на Євро!

 

 

 

4 коментарі

интересная задумка.

Было бы здорово отображать схемы/планировку аэровокзалов.

Спасибо!

Про схемы/планировки аэровокзалов - взяли на заметку.

вот и здорово )

Готуємось)