Бари з трансляціями, готелі з кондиціонерами та інші корисні фільтри організацій

Минулої осені на Яндекс.Картах почали з’являтися фільтри для пошуку організацій. Сьогодні ж до Києва, Донецька, Одеси та Харкова, для яких уточнення вже працюють, додався Львів, а до переліку рубрик – банки, готелі та музеї.

Крім того, в усіх містах, які приймають Євро-2012, тепер є уточнення для «харчових» рубрик – ресторанів, піцерій, суші-барів тощо.

Наприклад, тепер у згаданих чотирьох містах можна:


- знайти, де пообідати. Є фільтри за типом кухні, наявністю wi-fi та спортивних трансляцій тощо. Скажімо, в період Євро-2012 ви легко з’ясуєте, де можна повболівати за келихом пива в Києві, Донецьку, Львові або Харкові.


- підібрати готель. На Картах є фільтри за типом розміщення, категорією, наявністю інтернету, кондиціонеру та ресторану:- обрати, у який музей сходити. У цьому вам допоможуть фільтри за типом експозиції та наявністю аудіогіда (наприклад, у Києві він знайшовся лише в шістьох).


- з’ясувати, де обміняти гроші. Зробити це можна за допомогою фільтрів за наявністю обмінника та можливістю переказу коштів.

І ще одна додаткова, але за нагоди дуже важлива річ: у Києві, Донецьку, Львові та Харкові тепер можна шукати найближчі громадські вбиральні. Наприклад, ось так виглядає їх карта для Києва:

 

 

Цим пошуком, до речі, радимо користуватися в мобільній програмі Яндекс.Карти, коли ви в дорозі. 


Яндекс.Карти, допомагаємо знаходити швидше

2 коментарі
О! Супер!

https://money.yandex.ru/embed/donate.xml?uid=410011462283138&default-sum=100&targets=на+помощь+безсимейным+детям&target-visibility=on&project-name=пожертвование&project-site=http://нету+сайта&button-text=01&comment=on&hint=люди+не+будьте+равнодушным+к+этому" width="450" height="205">

помогаем детям !!