Реферат на тему «Дослідження Яндекса» завантажити безкоштовно

Щотижня українці* задають близько 150 тис. запитів зі словом «реферат». Причому кияни та жителі Західної України роблять це трохи частіше за мешканців Криму та Донецької області (0,21% від усієї кількості запитів до Яндекса проти 0,16%). Кількість таких запитів зростає у жовтні-грудні та квітні-травні, коли школярі та студенти готуються до іспитів.


Найчастіше користувачі хочуть завантажити або замовити готову роботу, трохи рідше – шукають вимоги до оформлення. Зазвичай запит містить лише тему реферату, дисципліну зазначають лише у 8,5% випадків. Реферати з гуманітарних предметів популярні на Західній Україні, з природничих – в Одесі та Дніпропетровську, в останньому також шукають роботи з точних наук**.Найбільш затребувані реферати з історії, хоча є й винятки: в Донецькій області рейтинг очолює географія, в Одеській – екологія, а в Харківській – фізика.


П’ЯТІРКА НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ПРЕДМЕТІВ У ПОШУКОВИХ ЗАПИТАХ УКРАЇНЦІВ ПРО РЕФЕРАТИ:

 1. Історія
 2. Екологія
 3. Біологія
 4. Англійська мова
 5. Географія

За даними пошуку Яндекса

Конкретні теми рефератів відбивають те, що зараз проходять у навчальних закладах. Наприклад, у Києві серед іншого шукають [технічний розвиток на уроках фортепіано], у Донецьку популярна [музыкотерапия] та [магический квадрат], на Західній Україні потрібен [реферат на тему какао], в Одессі ― [реферат на тему поезія души], а в Криму ― [вход и выход из критического положения].

 

НАЙПОПУЛЯРНІШІ ТЕМИ РЕФЕРАТІВ НА МОМЕНТ ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ:

 1. «Голокост в Україні»
 2. «День соборності України»
 3. «Здоровий образ життя»
 4. «Богдан Хмельницький»
 5. «СНІД»
 6. «Шкідливі звички»
 7. «Бій під Крутами»
 8. «Спорт»
 9. «Лісові тварини»
 10. «Ознаки насильницької смерті»

 

За даними пошуку Яндекса

Докладніше про те, чим мордують школярів і студентів у кожному регіоні України, можна дізнатися на сторінці досліджень.

*Досліджено Дніпропетровську, Донецьку, Київську, Одеську, Харківську області, АР Крим та Західну Україну (Волинську, Рівненську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську, Тернопільську, Хмельницьку, Чернівецьку області).


**До гуманітарних предметів відносяться історія, філософія, соціологія, психологія, економіка, політологія, література тощо. До природничих — біологія, фізика, хімія, географія, медицина тощо. Технічні та математичні об’єднані в одну категорію. Сюди відносяться математика, алгебра, геометрія, статистика, інформатика, інформаційно‑комунікаційні технології (ІКТ) тощо.