Горизонти розширено: фото, відео та презентації з конференції в Одесі

12 липня відбулася четверта маркетингова конференція «Горизонти цифрового маркетингу». Трохи статистики: понад 800 учасників офлайн і майже 900 онлайн, хештег #yaConf у трендах Твіттера, 180 учасників внутрішнього голосування (375 «лайків» проти 95 «нелайків») та один конспект у малюнках.Про напрямки розвитку галузі говорили Ігор Ашманов (Ашманов і партнери), Федір Вирін (Data Insight), Дмитро Сатін (UsabilityLab), Олексій Сидоренко (1С-Бітрікс), Владислав Флакс (OWOX) та інші. А процесом вправно керували Андрій Себрант, директор з маркетингу сервісів Яндекса, і Сергій Петренко, директор Яндекс.України.

Кого більше в мобільному інтернеті, який бізнес може дозволити собі мобільну програму, чи повинна інфографіка бути гарною та як обробляти багато інформації, ― це і не тільки це ви можете дізнатися з наших матеріалів.


Отже, вимикайте кондиціонери (щоб поринути в атмосферу, в Одесі було дуже спекотно:) і дивіться всі лекції та презентації на сайті Яндекс.Events. Фотографії можна переглянути в альбомі.

Команда маркетингу,
з курортного міста з мізками