Нові фотографії будинків на Яндекс.Картах

Іноді треба за лічені секунди дізнатися, як виглядає якась будівля: ви спізнюєтеся, наприклад, на співбесіду або зустрічаєтеся з кимось важливим у незнайомому місці. Найшвидший спосіб – подивитися на Картах фотографії, а їх, до речі, сьогодні стало на 115 тисяч більше.


Нові фото з’явилися в 11 регіонах України, зокрема в Одесі, Донецьку, Києві, Львові та Криму. Щоб їх переглянути, потрібно ввімкнути шар фотографій у верхньому кутку праворуч.
Усі ці фото «зняв» наш новий інструмент – Автофотограф. Він розрізає панорамні знімки на окремі фото об’єктів – будинків, магазинів, заправок тощо. Це дуже корисна технологія: якби ми вирішили фотографувати вручну (зі швидкістю одне фото на хвилину), то, щоб назнімати потрібну кількість, нам довелося б натискати на спуск 2000 годин поспіль. Більше про Автофотограф (наприклад, скільки фотографій однієї будівлі можна вирізати з Панорам) читайте в нашій статті.


А якщо фотографії вашого будинку досі немає або ви знімали його з іншого ракурсу, можете додати світлину на Карти через Яндекс.Фотки.


Відповідальна за знімки команда Яндекс.Карт