Ситуація на дорогах, перші осінні підсумки

Літо закінчилося: хочеться мити руки гарячою водою і уникати годин пік. Машин на дорогах столиці стало так багато, що, починаючи з 3 вересня, у ранкові та вечірні «гарячі» години рівень заторів досягає 6 балів. А в четвер, 6 вересня, їх рівень увечері піднявся до 8 балів. Головна причина – закінчення сезону відпусток, також вплинув ремонт на Поштовій площі та стихійні паркінги на дорогах.

 

 


Цікаво, що в п’ятірку найдовших ранкових заторів у Києві за перший тиждень вересня потрапив лише один четверговий, а решта ― понеділкові: водії виїхали на дороги міста і поїхали своїми звичними маршрутами, не оцінивши ситуацію.

Топ-5 ранкових заторів у столиці першого тижня осені:

  1. 3 вересня, 10:03, просп. Ватутіна ― Московський просп. ― вул. Олени Теліги ― вул. Олександра Довженка ― вул. Вадима Гетьмана, від просп. Маяковського до Борщагівської вул., довжина – 14,2 км, протримався 2 години.
  2. 3 вересня, 08:36, просп. Академіка Глушкова, від Чабанівської вул. до Васильківської вул., довжина ― 5,7 км, протрималася 1 год. 40 хв.
  3. 6 вересня, 12:36, Велика Кільцева дорога, від вул. Зодчих до просп. Перемоги, 5,4 км, 50 хв.
  4. 3 вересня, 09:03, Московська пл. ― Червонозоряний просп. ― Севастопольська пл., 5 км, 1 год. 20 хв.
  5. 3 вересня, 08:57, просп. Перемоги, від Великої Кільцевої дороги до вул. Миколи Василенка, 4,5 км, затор притримався 50 хв.

Топ-5 вечірніх заторів у Києві першого тижня осені:

  1. 6 вересня, 18:24, вул. Гетьмана ― вул. Олени Теліги ― Московський просп., від Чоколівського бульв. до просп. Героїв Сталінграда, довжина 10,3 км, 1 год. 12 хв.
  2. 5 вересня, 18:12, Червонозоряний просп. ― Чоколівський бульв. ― вул. Довженка ― вул. Олени Теліги, від Кіровоградської вул. до ст. м. «Дорогожичі», довжина ― 8,8 км, протримався 42 хв.
  3. 7 вересня 14:36, вул. Академіка Заболотного, від просп. Академіка Глушкова до Дніпропетровського шосе, 7,7 км, затор протримався 20 хв.
  4. 5 вересня, 18:18, вул. Олени Теліги ― вул. Гетьмана, від вул. Фрунзе до Борщагівської вул., 5,8 км, протримався 1 год. 48 хв.
  5. 4 вересня, 16:18, просп. Академіка Глушкова, від вул. Васильківської до вул. Чабанівської, довжина ― 5,7 км, 20 хв.


Загалом середній бал минулого тижня на 70% перевищив рівень найвільнішого літнього тижня – останнього тижня липня. До речі, саме після нього, у серпні, бал заторів почав поступово зростати, а найшвидший його ріст зафіксовано наприкінці літа. Так, бал останнього тижня серпня на чверть перевершив бал передостаннього тижня.


Денис Ткаліч, їжджу на метро

4 коментарі

А дуже би хотілось подібний звіт по Львову... Чи заслаба статистика?

Так, на жаль, наразі ще недостатньо статистики. З цієї ж причини поки що не запускаємо бали заторів для Львова. Але маємо надію, що це трапиться якнайшвидше.

До 1ого жовтня на приватному громадському транспорті поставлять GPS і центр управління транспорту матиме дані про рух машин. Так як вони в нас виділених смуг і ніякого пріоритету не мають то стирчать по заторах разом з машинами. Можна пробувати домовитись про зливання даних, якщо цікаво.

Так, звісно, цікаво. А ви б не могли детальніше написати на pr@yandex-team.com.ua, з якими саме даними можете посприяти? Ми обов'язково з вами сконтактуємо. Заздалегідь дякую!