Гіпермаркет одягу на Яндексі

 

Скільки вам доводиться обійти магазинів, щоб придбати одяг або взуття вашої мрії? Чесно скажу, що моїх сил на пошуки іноді не вистачає, доводиться купувати правильного розміру, але не того відтінку, задовге чи дорогувате, а іноді я навіть згодна на неперламутрові ґудзики.

Яндекс.Маркет тепер може допомогти – відсьогодні працює проект garderob.yandex.ua, де ми зібрали одяг і взуття на будь-який смак з найкращих українських інтернет-магазинів.

Кожну модель з розділу «Одяг та взуття» можна покрутити на всі боки, вибрати розмір за зрозумілою вам шкалою, визначитися з кольором. Тут можна порівняти моделі різних виробників і переглянути продукцію лише улюбленої марки. Фільтри допоможуть швидко відмовитися від речей, які вам точно не сподобаються.

 


Наприклад, можна пошукати чоловічі сорочки або маленькі чорні сукні, розмірів XL та S відповідно, за ціною від 300 до 1000 грн.

 

 

Ми ретельно перевіряємо, кому варто довіряти, а кому ― ні, стежимо за дотриманням строків доставки та викриваємо тих, хто продає підробки. Крім того, будь-яку придбану на Маркеті річ ви можете повернути або обміняти, навіть якщо її доставили з іншого міста (згідно із законодавством, протягом двох тижнів, крім предметів особистої гігієни, білизни та панчіх).Галина Вітюк,
вбрання багато не буває