Українці в цих ваших інтернетах: цифри про соцмережі

Ми дослідили, як мешканці України користуються соціальними мережами (станом на серпень 2012 року).

З’ясувалося, що у «ВКонтакте», Однокласниках і Фейсбуку зареєстровано понад 30 мільйонів українських акаунтів* ― це в середньому два облікові записи на трьох мешканців України. Попереду «ВКонтакте» ― близько 20 мільйонів акаунтів, за ним Однокласники ― 6 мільйонів, завершує трійку Фейсбук ― 2 мільйони.

У всіх містах України «ВКонтакте» значно популярніший за Однокласників, а вони — за Фейсбук. Із загальної картини вибивається лише Одеса, де Фейсбук трохи популярніший за Однокласників.


Загалом соціальні мережі однаково популярні в обох статей, але є незначні особливості: у «ВКонтакте» дещо більше чоловіків, а у Фейсбуку та в Однокласниках ― жінок.


Українських мікроблогів у Твіттері близько 300 тисяч, їх власники залишають щодня 90 тисяч повідомлень. Україномовний твіт довший за російськомовний на 12 символів – 84 проти 72. Найпопулярніший хештег в українських користувачів ― #ukraine, він ніколи не залишав список українських трендів. Із подій минулої весни-літа твітеряни найактивніше обговорювали Євробачення, Євро-2012 та Олімпіаду.


Більше даних ви знайдете за посиланням (PDF).


*За даними Пошуку в блогах Яндекса, Фейсбука та «ВКонтакте»

6 коментарів

І чому Яндекс не дослідив свою соц-мережу?

Все ж вона далеко не основна для українців, та й не соцмережа, а, швидше, платформа для блогів. Наші пріоритети - не соцмережі робити, а довідкові сервіси :)

Хоть какая-то статистика по Николаеву )

Спасибо.

На здоровье! У нас очень приятные воспоминания о нем )

Это здорово.

Жаль что в свое время презентация панорам прошла в узком кругу. :)

Очень признателен Яше за эти данные, а то обычно в инете вся инфа по рунету... Хоть уанет и является сегментом рунета, но все же для некоторых локальных организаций это важно для последующего SMM